BÜYÜK ELLERDEN MİNİK ELLERE DİJİTAL DÜNYA /THE DIGITAL WORLD FROM BIG HANDS TO TINY HANDS

Projemizin amacı, uzaktan eğitim kapsamında eğitim ve öğretim faaliyetlerinin dijital ortamlarda sürdürülmeye başlaması ile eğitimde yeni bir döneme geçilmiştir.
Erken çocukluk dönemi çocukların dijital yeterlikleri ile dijital dünyada sağlıklı ve dengeli tutum edinmeleri konusunda önemsenmesi gereken bir zaman dilimidir.
Çocuk gelişimi ve eğitimi öğrencilerinin bölüm derslerindeki öğrenme süreçlerini ve aktivitelerini web 2.0 araçlarını kullanarak disiplinler arası ilişkiyi destekleyerek elde ettikleri çıktıları, okul öncesi eğitimi çocuklarının eğitimlerinde, etkin ve eğlenceli hale getirerek uygulamalı olarak kullanmalarını sağlamaktır.

ABOUT THE PROJECT
The aim of our project is that education and training activities within the scope of distance education started to be carried out in digital environments, and a new era in education has started.

Early childhood is a period of time that should be considered in terms of children’s digital competencies and a healthy and balanced attitude in the digital world.
To ensure that child development and education students use the learning processes and activities in their departmental courses by supporting the interdisciplinary relationship by using web2. 0 tools, making them effective and enjoyable in their education.

‘BÜYÜK ELLERDEN MİNİK ELLERE DİJİTAL DÜNYA’ e Twinning projemizin final ürünüdür.

Akıllı Dijital İşaretler Yapbozum/My Smart Digital Signs Puzzle

https://read.bookcreator.com/EWpk7ojGnZggv50ZxHq8T5jQwTx1/CHDKG9BsSb-ZrrXGqrebPA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin