Büyük Buluşma ’17: Fütürizm & İnovasyon

Büyük Buluşma ’17: Fütürizm & İnovasyon

Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü olarak, düzenlediğimiz konferans dizileri, seminerler ve vaka çalışmalarıyla öğrencilerin sektörler ve şirketler hakkında bilgi edinmesini kendine amaç edinmiş ve bu doğrultuda düzenlediği etkinliklerle uzun yıllardır Sabancı Üniversitesi’nin en aktif kariyer kulüplerinden biridir.
Okulumuzun en köklü kulüplerinden biri olmanın getirdiği deneyim ile bu dönemki zirve niteliğindeki etkinliğimiz için geri sayıma başladık! 22 Nisan Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz Büyük Buluşma ’17: Fütürizm & İnovasyon adlı etkinliğimizi Sakıp Sabancı Müzesi “the Seed” oditoryumunda hayata geçireceğiz. Bizimle beraber fütürizmi ve inovasyonu kendine hayat felsefesi edinmiş, alanının en önde gelen isimlerinden; bu konuyu farklı açılardan dinleyerek geleceğini şekillendirmeyi, gelecek kaygısını yok etmeyi, teknolojiye ayak uydurabilmeyi, ufkumuzu genişletmeyi ve yeniliklere kolayca adapte olabilmeyi hedefleyen herkesi bekliyoruz.
Oturumlar arasında sizlerle, modern mimarisiyle temamızla bütünleşen the Seed’i keşfederken, çeşitli ikramlar eşliğinde sürpriz hediyeler kazanma ve konuşmacılarımızla tanışma fırsatı sağlayacağımız için çok heyecanlıyız!
Konuşmacılarımız:

Ufuk Tarhan – Fütürist, T-İnsan’ın Yazarı
Murat Atıcı – Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Bölüm Direktörü
Eray Yüksek – Fütüristler Derneği Başkanı, Hikaye Anlatıcı, Stratejist & Dijital Dönüştürücü
Alphan Manas – Seri ve İnovatif Girişimci
Yeşim Kunter – Oyun Uzmanı ve Fütürist
İmge Kaya Sabancı – EY Girişimci Kadın Liderler Programı, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Hindistan Direktörü & Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü Danışmanı
Serkan Bayır – HP Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölge Satış Müdürü
Sondan Durukanoğlu Feyiz – Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Özgül Erkış Gözüm – Arçelik Bankacılık Ekositem İş Ortağı
ve sürpriz konuşmacılar

Facebook: www.facebook.com/eik.sabanci/
Twitter: www.twitter.com/eik_sabanci/
Instagram: www.instagram.com/eik_sabanci/

Sorularınız için: eik@sabanciuniv.edu veya buyukbulusma@sabanciuniv.edu
#BB17 #buyukbulusma
*Etkinlik alanına ulaşım Taksim, Kadıköy, Sabancı Üniversitesi ve katılıma bağlı olarak farklı lokasyonlardan ücretsiz olarak sağlanacaktır.

event/eventdetail/3406