BÜYAK OKUL

okul kariyer
okul kariyer

BÜYAK OKUL

Bu sene 11.Yılı düzenlenecek olan OKUL, Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem ve Araştırma Kulübünün 2007’den beri Türkiye’nin çok sayıda farklı şehir ve üniversitesinden katılımcılarla düzenlediği en köklü organizasyonudur. OKUL dört gün süren ve her günün farklı bir sınıf olarak düşünüldüğü ulusal çapta bir etkinliktir. İlk günden itibaren akademik hayattan iş yaşamına doğru her üniversite öğrencisinin yaşadığı geçişi simgeleyen bir program izler. Her günün üniversitenin farklı bir yılı olarak düşünüldüğü OKUL etkinliği zengin içeriği sayesinde katılımcılarımız kendilerini bir çok konuda geliştirme imkanına sahip olurlar.

Her günün farklı bir sınıf olarak düşünüldüğü OKUL, ilk günden itibaren akademik hayattan iş yaşamına doğru her üniversite öğrencisinin yaşadığı geçişi simgeleyen bir program izler. OKUL’un ilk iki gününde iş dünyasından ve akademik hayattan başarılı üst düzey yöneticiler tarafından verilecek seminerlerin ve alanında uzman kişiler tarafından yapılacak olan interaktif eğitimlerin yanı sıra, çeşitli şirket gezileri ve şirketlerde yapılacak olan workshoplar yer alır.

Üçüncü gün “Bitirme Projesi” adı altında bir vaka analizi yarışması yapılır.

Son gün ise bütün Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine açık olarak OKUL’ dan mezun olanları iş yaşamına tam olarak hazırlamak amacıyla alanında lider konuşmacılar tarafından motivasyon konuşmaları verilmektedir.

BÜYAK (Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü), kaliteli katılımcı ve konuşmacılar konusunda olduğu gibi eğlence konusunda da iddiasını korumaktadır. İlk gece yenilen yemeğin ardından Boğaziçi Üniversitesi’nin eşsiz atmosferinde gerçekleşen “Açılış Kokteyli” ile kaynaşma ve sohbet ortamı yaratılır. İkinci gece ise temalı bir eğlence düzenlenir. Üçüncü gün İstanbul’un nezih mekanlarından birinde “Mezuniyet Balosu” gerçekleştirilir. Son gün ise katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi’nden onaylı sertifikaları verilir.

Detaylı bilgi için: http://www.okul.boun.edu.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

15 − 7 =