Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi

Değerli Akademisyenler, Değerli Meslek Mensupları ve Sevgili Öğrenciler,

2000 yılında ilk defa SE-DA nın öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi (BÜROKON) 2000’in amacı, bilginin çok önemli olduğu günümüzde Büro Yönetimi ve Sekreterlik alanıyla ilgili akademisyenlerin, sekreter, yönetici asistanı ve yöneticilerin ve gelecekte bu mesleği yapmak için eğitim alan öğrencilerin bir araya getirilmesini ve etkileşim içinde olmalarının gerekliliğidir.

15. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi (BÜROKON) Manisa Celal Bayar Üniversitesi Ahmetli Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde 21 – 22 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bu yıl kongre temamız “Bilgi Çağında Kaliteli Yönetici – Sekreter İletişimi ve Büro Yönetiminde Güncel Sorunlar” olarak belirlenmiştir. Kongrede, Büro Yönetimi ve Sekreterlik alanındaki eğitim, yeni gelişmeler, mesleki sorunlar ile ergonomi, etik, liderlik, iletişim gibi konular katılımcıların değerli görüş ve tecrübeleri ile ele alınıp tartışılacaktır. Bilim Kurulu tarafından kabul edilen ve sunulan tüm bildiriler, alan indexlerinde taranan, EJOVOC Electronic Journal of Vocational Colleges (Elektronik Meslek Yüksekokulları Dergisi) BÜROKON özel sayısında yayınlanması planlanmaktadır.

Bu alanla ilgili akademisyenlerin, mesleği gerçekleştiren, kamuda ve özel kuruluşlarda çalışan sekreter, yönetici asistanı ve yöneticilerin ve öğrencilerin bir araya getirilmesini amaçlayan 15. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresine katılımlarınızdan onur duyarız.

Saygılarımızla,

Yrd.Doç. Dr. Murat ŞAHİN
Kongre Dönem Başkanı

http://burokon.cbu.edu.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.