Building Future Proje Yarışması

Building Future Proje Yarışması

Sika, sürdürülebilir bir gelecek için yol gösterici olmaya kendini adamıştır.

Sürdürülebilir bir çevre için atık yönetimi, çok büyük önem taşımaktadır. Bu konu ile ilgili çözüm bulmak için gereken özelliklere sahip misin?

Sika olarak yaratıcı fikirlere sahip, coşkulu gençler arıyoruz! Elimizde geri dönüştürülmek üzere bekleyen bolca agrega, beton küp numuneleri ve binlerce Sika ürünü var!

Proje yarışmamızı kazanan kişiye Sika Türkiye olarak, projesini hayata geçirme fırsatı sunacağız. Böylelikle alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile birlikte çalışma fırsatı bulacaksın. Benim projem geleceği inşa edecek diyorsan aşağıdaki bilgileri doldur. Geleceği inşa etme şansını yakala.

Projen ile ilgili kısmı doldurduktan sonra bizimle yaratıcı projeni anlattığın videonu da paylaşmayı unutma!

SİKA BUILDING FUTURE KATILIM KOŞULLARI
KAMPANYA ve YARIŞMA HAKKINDA

Bu kampanya; Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. destekleri ile Sika’nın sürdürebilirlik projesine gençleri teşvik etmek amacını hedeflemektedir. Aynı kapsamda, bu kampanya dahilinde paylaşılan fikirlerden en güzel olanını seçmek
üzere bir yarışma düzenlemektedir

1- Sika’nın atık yönetimi hakkında bir sürdürebilİrlik projesi geliştirerek katkı sağlamayı hedeflemektedir.

2- Katılımcılar Sika’nın kendi websitesi üzerinden paylaştıkları fikirleri not kısmına
ekleyerek CV’lerini iletmeleri gerekmektedir.

3- Dereceye giren kişiler, Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. bünyesinde sunduğu fikiri geliştirme fırsatı yakalayarak global bir firmada staj yapma imkanı bulmuş olacaktır.

4- Fikri seçilen kişi Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. bünyesinde staj yapma imkanı bulacaktır ve Building Future projesini Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. çeşitli dijital ve
fiziksel pazarlama ve tanıtım mecralarında sergileyebilecek veya paylaşabilecektir.

5- Building Future isimli proje için detaylı bilgiye Facebook/SikaTurkiye Facebook hesabında, Instagram/SikaTurkiye Instagram hesabında ve websitesinde bulunmaktadır.

KATILIM ŞARTLARI VE YARIŞMA KOŞULLARI

1- Yarışmaya T.C. Vatandaşı olan/olmayan, yarışma dönemi başlangıç günleri itibarı ile 18 yaşını doldurmuş tüm gerçek kişiler katılabilir. Başkasının adına katılan kişiler, bu yarışmaya katılamaz, katılmış dahi olsalar Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. bünyesinde staj yapma imkânı bulamamış olurlar.

2- Yarışma ile ilgili her türlü bilgi tur.sika.com adresinden ve Sika Türkiye sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır.

3- Katılımcılar, Building Future koşullarına uygun olarak kampanya ve yarışmaya katıldıklarında, burada tanımlanan Katılım Şartları ve Yarışma Koşullarını okuyup anlayarak kabul etmiş sayılırlar.

4- Katılımcılar, kampanya ve yarışma dahilinde yayınladıkları fikir, metin, video ve vb. gibi unsurlara ilişkin gerekli izinlerin alındığını kabul etmektedir.

5- Seçilen kişi staj boyunca yaşadığı deneyimlerini Sika Türkiye kurumsal web sitesinde ve Sika Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında paylaşmayı kabul etmektedir.

GİZLİLİK KOŞULLARI

1- Building Future projesi kapsamında proje fikirlerimin Sika veri tabanında saklanmasına Proje fikrimin seçilmesi halinde bütün hak kullanımını Sika Yapı Kimyasalları A.Ş.’ye devrediyorum.

2- Yarışmaya katılan kişiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, tüm verilerinin işlenmesine, düzenleyici tarafından kendileri ile irtibata geçilmesine, SMS, e-posta vb. gönderilmesine kayıtların saklanılması ve yarışma amacına uygun olarak kullanılmasına izin verilmiştir.

Başvuru Formu :