Bugünü ve Geleceği için Sorumluluk Üstlenen Lider Gençler!

Sürdürülebilirlik 101 Eğitimi
Sürdürülebilirlik 101 Eğitimi

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FABRİKASI KURULUYOR! 🌱

Argüden Yönetişim Akademisi ve Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD) iş birliğinde geliştirilen Sürdürülebilirlik Fabrikası Projesi’nin ilk aşaması olan Sürdürülebilirlik 101 Eğitimi başlıyor! 🌟

Eğitim yarını daha iyi inşa etmek amacıyla sektörün önde gelen şirketlerini ve üniversite öğrencilerini buluşturmayı amaçlıyor.

Sürdürülebilirlik 101 Eğitiminde öğrenciler; iyi yönetişim, şirketlerde sürdürülebilirlik, tasarım odaklı düşünme, proje yönetimi ve sunum teknikleri konularında alanında uzman eğitmenlerden eğitim alacaklar. Eğitimde gördükleri konuları eğitim boyunca gerçekleştirilecek atölyeler aracılığıyla pekiştirecek ve kendi projelerini geliştirme imkânı bulacaklar. Atölyeler sırasında Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı’ndan gönüllüler katılımcılara mentorluk ederek destek sağlayacak. Teorik ve pratik öğrenmenin bir arada olduğu eğitimin sonunda ise katılımcılar, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda ekipleriyle birlikte hazırladıkları projeleri şirketlere sunacaklar.

25-26 Şubat ve 4-5 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesi İstinye Kampüs’te gerçekleşecek bu eğitime katılım göstermek isteyen öğrencilerin 6 Şubat tarihine kadar aşağıda belirtilen bağlantıdan formu doldurmaları gerekmektedir. Eğitim ücretsizdir, katılım kontenjanla sınırlıdır.

Sorularınız için: genclik@argudenacademy.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 × 4 =