Bu yaz İzmir Gençliği Robotikle tanışıyor!

Bu yaz İzmir Gençliği Robotikle tanışıyor!

Bu yaz Robotikle geçecek! Tüm ortaöğretim öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için hazırladığımız “Robotiğe Giriş Eğitim” programımıza sizleri de bekliyoruz.

Teknolojinin en hızlı gelişen ve merak edilen alanlarından biri olan robotiğe iyi bir başlangıç yapabilmeniz için üniversitemizin gönüllü kadrosunun hazırladığı eğitim programlarımıza sizleri davet ediyoruz.

Öğrenciler ve öğretmenler olarak iki farklı grup halinde eğitimlerimiz bulunmaktadır. Öğretmenlerimize yönelik eğitim programlarımızda Robotik eğitimi yanında “Proje Hazırlama Kriterleri”, “Uluslararası ve Ulusal Yarışmalara Yarışmacı grubu hazırlama eğitimleri”, “Okul içinde Proje veya Robotik Kulubü Kurulum ve Yönetimi” gibi konularda tecrübeli eğitimciler tarafından ek eğitimler verilecektir. Eğitimlerimizin sonunda sertifika ve eğitim süresince kullanılacak malzemeler de her katılımcıya ayrıca verilecektedir.

Tarihler – Günler – Saatler

Mayıs ayında başlayacak ve aylık dönemler halinde devam edecek olan eğitim programlarımız için web üzerinden kayıt olmanız yeterli olacaktır. Online kayıt formunu doldurmanızın ardından sizlerle iletişime geçilecek ve bazı ek bilgiler verilecektir.

Eğitimlerimiz her haftasonu Cumartesi günü sabah 09:00-12:00 ve öğleden sonra 13:00-16:00 olmak üzere iki farklı seans şeklinde yapılacaktır.

Kurs ücreti

Her katılımcı için malzemeler dahil olmak üzere 1 aylık eğitim ücreti öğrenciler için 100TL, öğretmenler için 250TL’dir.

Kurs sonunda sertifika alabilmek için en az %70 devam etmiş olmak gerekmektedir.

Katılımcıya Özel Eğitim Seviyesi

Hazırlanan eğitim içeriğini hızlı ve kolay öğrenen katılımcılar için daha ileri projelerde çalışabilme imkanı sunulacaktır. Böylece farklı öğrenme seviyelerine hitap edilmiş ayrıca katılımcıların kendilerini kapasitelerine uygun şekilde geliştirmelerine de imkan sağlanmış olacaktır. Daha ileri eğitim ve proje için gerekli olacak malzeme ihtiyaçları kurs içeriğinde standard olarak her katılımcıya verilecek olan malzemelere dahil değildir ve katılımcılar tarafından ücretinin ayrıca ödenmesi gerekecektir.

Özelleştirilmiş Eğitim Programlarımız

Robotik eğitimlerimizden kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz. Yaz tatili boyunca “Robotik Yaz Kursu” şeklinde organize etmek istediğiniz her türlü öğrenci veya öğretmen eğitim programları olanağı da sunmaktayız. Kurs merkezimize gelme imkanı olmayan gruplara eğitimlerimizi kendi kurumlarında hizmet olarak sunabiliyoruz. Kurs süresince kullanılabilecek uygun bir ortamda eğitimler aynı kalite ve imkanlarla mobilize edilerek verilebilmekte. Robotiğe Giriş Eğitimi için gerekli olacak ekipman, malzeme ve cihazların kurulacağı bir ortamda eğitmenlerimiz eşliğinde özel oluşturulmuş sınıflarda kurumunuz için Yaz Dönemi kursları açabilirsiniz. Kendi eğitim merkezimizden hiçbir ücret farkı olmayacak bu eğitimlerle eğitim çatınız altında özel Robotik Çalışma grupları oluşturabilirsiniz.

Eğitim Dili

Günümüzde artık bilim dili olarak vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelen İngilizce’yi tüm Robotik eğitimi boyunca kullanabilme imkanı sunuyoruz. Bir aylık eğitimin tümünü doküman ve sınıf içi konuşma dili olarak İngilizce yapabilme imkanı sayesinde, teknik eğitimin yanında, önemli bir kazanımı daha sizlerin istifadenize sunuyoruz. Teknik terimlerin öğrenilmesi ve aktif olarak konuşma dilinde kullanılması adına bu imkanın katılımcılarımız için çok faydalı olacağına inanıyoruz.

Linkler ve Eğitim Adresimiz

Geçen yaz döneminde ilki yapılmış olan “Robotik Temel Eğitim” kursumuzla ilgili bilgi ve paylaşımlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/gedizrobotics/

Kontak Bilgileri

Kasım Gül – 0533 733 2301

kasim.gul@gediz.edu.tr