British Council İngiltere Seyahati Kazandırıy​or

Sevgili öğretmenler,

British Council, 13-16 yas arası gençlere İngilizce’nin anavatanı İngiltere’ye seyahat kazanma ve Selector Radyo Stüdyosunu ziyaret edip yeni bir İngiliz müzik grubuyla tanısma sansı sunuyor.

Bu kampanyanın kalbinde, dünyanın dört bir yanındaki gençlerle etkilesim kurma, onların arzularını destekleme, yeni müzik ve İngilizce dil öğrenimi konusunda İngiltere’nin sunduğu yenilikleri ve yaratıcı seçenekleri onlarla beraber kesfedip kavrama arzusu yatıyor.

Bu yarısmayı duyurabilmek için asağıdaki metni hazırladık. Daha çok kisiye ulasabilmemiz için uygun yas grubundaki çocuklar ve aileleriyle paylaşmamıza yardımcı olursanız çok seviniriz.

British Council’dan İngiltere seyahati kazan!

British Council, 13-16 yas arası gençlere İngilizce’nin anavatanı İngiltere’ye seyahat kazanma ve Selector Radyo Stüdyosunu ziyaret edip yeni bir İngiliz müzik grubuyla tanısma sansı sunuyor!

Bu yarısma, dünya çapındaki gençler için uluslararası fırsatlar yaratmayı amaçlayan kültürel iliskiler misyonumuzun ilham verdiği kampanyanın bir parçasıdır. “Learn the Words” kampanyası ilgi duyacağınız ve yararlanabileceğiniz bir dizi hizmeti bir araya getirerek sunmaktadır.

1 Eylül-30 Kasım 2012 tarihleri arasında bir arkadasınızla beraber muhtesem Londra sehrinde dört gün, üç gece geçireceğiniz bir seyahat hediye ediyoruz. Bu harika ödülü kazanma sansını yakalamak için adresinden anketi tamamlamanız yeterli.

 

İyi sanslar!