Bridgestone Tasarım Yarışması

Katılım Koşulları
1. Bu yarışma, Brisa Bridgestone adına Promoküp Bilişim Teknolojileri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Yarışma, www.facebook.com/BridgestoneTurkiye adresli internet sitesinde gerçekleştirilecek olup; 12 Kasım 2013 tarihinde başlayıp, 12 Aralık 2013 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

3. Kazananlar 18 Aralık 2013 tarihinde, saat 16:00’da www.facebook.com/BridgestoneTurkiye sayfasında ilan edilecektir.

4. Kullanıcılar, www.facebook.com/BridgestoneTurkiye adresi üzerinden yarışmaya katılıp gerekli izinleri verdikten sonra katılırlar.

5. Yarışmaya katılan kullanıcılarda üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu olma şartı aranmaktadır.

6. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler, Brisa ve Bridgestone çalışanları ve Promoküp Bilişim Teknolojileri A.Ş. çalışanları katılamaz. Yarışmaya katılıp kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.

7. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

8. Katılımcılar; çalışmalarını proje sitesinden indirdikleri örnek versiyon üzerinden hazırlayacaklar ve başvurular online olarak Bridgestone Türkiye Facebook sayfasındaki yarışma uygulaması üzerinden yapılacaktır. Finale kalan katılımcılar, öğrenci ya da mezuniyet belgelerini ve proje sitesinden indirdikleri taahhütnamenin çıktısını imzalayarak “Promoqube – İnönü Caddesi Mithat Paşa Apt. No:48-8 Gümüşsuyu Beyoğlu – İstanbul” adresinde olacak şekilde elden veya posta yolu ile iletmek zorundadırlar. Belgelerin eksik olması halinde başvurular geçersiz sayılacaktır.

9. Katılımcılar, istediği sayıda tasarım ile yarışmaya katılabilirler fakat birden fazla ödül kazanamazlar.

10. Yarışmaya katılan her projede özgünlük, daha önce başka bir yerde üretilmemiş olması ve başka bir yarışmada ödül almamış olması şartları aranmaktadır. Bunun aksi bir durumun tespiti halinde, proje yarışmadan diskalifiye edilir. Ayrıca, yarışmaya gönderilen eserin özgün bir çalışma olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk yarışmacıya ait olacaktır.

11. Yarışma kapsamında değerlendirmeye alınacak tasarımlarda lastik konseptinde hazırlanmış olma şartı aranmaktadır.

12. Finale kalan katılımcılar, tasarımlarının kullanım haklarını, hiçbir koşul öne sürmeksizin sözleşme ile Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A. Ş.’ye devretmiş sayılacaktır. Yarışma sonrası tasarımcılar verilecek ödüllerin dışında Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A. Ş.’den hiçbir talep, hak ve iddiada bulunamazlar.

13. Ödül kazanan kullanıcılara, uygulamada paylaştıkları iletişim bilgileri üzerinden 18 Aralık 2013 tarihinde ulaşılacaktır. Bu nedenle gerçek bilgilerini paylaşmamış, yanlış bilgi paylaşmış ya da bu tarihe kadar ulaşılamayan kişiler ödül kazanma hakkını kaybederler.

14. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Brisa Bridgestone ve Promoküp Bilişim Teknolojileri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

16. Brisa Bridgestone, yarışma boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün yarışma verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

17. Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Brisa Bridgestone tarafından yapılacaktır.

18. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Brisa Bridgestone yarışma ve yarışma uygulama kayıtları esas alınacaktır.

19. Brisa Bridgestone ve Promoküp Bilişim Teknolojileri A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

20. Brisa Bridgestone bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A. Ş. organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

21. Bu yarışma Milli Piyango kapsamı dışındadır.

22. Brisa Bridgestone, bu yarışmaya katılan herkese, tüm ürünleri veya yarışmaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.

23. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

https://www.facebook.com/BridgestoneTurkiye