Bornova Bilim Şenliği 2016

Bornova Bilim Şenliğimize davetlisiniz…

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Bornova Bilim Şenliği, 10-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bornova Büyük Parkta, Parkta Bilim Var! sloganıyla düzenleniyor. Birbirinden farklı atölyeler, bilim parkı istasyonları, bilim temalı oyunlar, bilim şovları, bilim sohbetleri sizleri bekliyor… Geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da Bilim Şenliği TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir.

Bilim Şenliğinde düzenlenen Bilim Parkı İstasyonlarına, Bilim Şovlara ve Bilim Sohbetlerine katılım herkese açıktır. Atölye etkinlikleri ve Bilim Oyunu etkinlikleri için lütfen 0 232 999 29 29 (Dahili 3300) telefonu arayarak randevu alınız. Bornova Bilim Şenliği – 2016 Programını gözden geçirerek kendinizin ya da grup katılımınızın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Lütfen grup katılımlarınız için Atölye ve Bilim Oyunu etkinliklerine randevu almayı unutmayın…

Bu etkinliklerin dışında Şenlik alanında Kurumlar, Okullar, Üniversiteler ve Kolejler için stant alanları da olacaktır. Bu stantlarda kurumunuzun tanıtımını yapabilir ya da etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Lütfen stant randevusu için bizimle iletişime geçiniz. Stant Alanlarının yeri krokide belirtilmiştir. Stant özellikleri, randevu ve koşullar için tel: 0 232 999 29 29 (3300)

Etkinliklerimiz
Atölyeler
Bilim Parkı İstasyonları
Bilim Temalı Oyunlar
Bilim Sohbetleri