Boks Şampiyonu Floyd Mayweather Tasarım Yarışması

Bol ödüllü ve yenilmez boks şampiyonu Floyd Mayweather, ünlüleri fanları ile buluşturan interaktif medya platformu dijital ve baskılı “Mayweather” dergisinin açılışını kutlamak üzere Floyd Mayweather, tüm tasarımcıları bir çift ayakkabı üzerinde yer alacak yaratıcı ve renkli tasarımlarını göndermek üzere tasarım yarışmasına davet ediyor.

Tasarım yarışmasını kazanan bir sanatçının çalışması, Floyd Mayweather tarafından giyilecek bir çift ayakkabı üzerinde yer alacak. Buna ek olarak kazanan sanatçı 3000 dolar kazanmanın yanı sıra Floyd Mayweather’in sosyal medya kanallarında tanıtılacak ve bir çok hediyeye sahip olacak.

Tasarım yarışmasında Floyd Mayweather tarafından seçilecek finale kalan bir sanatçı ve buna ek olarak Twitter ve Facebook hesabı olan herkesin katılabileceği oylamada en yüksek oyu alan bir diğer sanatçının tasarımları MYMAG Facebook sayfasında yer alacak, seçkin EDC ürünlerinden oluşan paket ve 500 dolar (usd) para ödülü kazanacaklar.
Tasarım yarışmaları ile ilgilenen, çalışmalarını ortaya güvenle koymak isteyen sanatçılar 21 Mayıs 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı plaformu Talenthouse.com’dan tasarım yarışmasına katılabilirler.
Doğrudan tasarım yarışmasının yer aldığı katılım sayfasına ulaşıp tüm ayrıntılara göz atmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz:
http://tlnt.at/J23R7L

Not: Yarışma sayfasında yer alan ayakkabı şablonunu kullanarak portfolyonuzda yer alan bir tasarım ile katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin