Boğaziçi Kariyer Okulu 10. Yılında!

“Bildiğiniz tüm okulları unutun!” sloganıyla yola çıkan ve üniversitenin 4 yılını 4 günde deneyimlemenize olanak veren OKUL, 1-4 Aralık 2016 tarihlerinde 10. kez gerçekleşecek.

Hemen başvurmak için :

www.okul.boun.edu.tr

BÜYAK markasının en köklü etkinliği olan ve bu sene 10.su düzenlenecek OKUL ile siz de kariyerinize yön verecek, sektöründe uzun zamandır lider olan şirketlerin üst düzey yöneticilerinin birbirinden renkli deneyimlerini dinleyeceksiniz.

Etkinliğin ilk gününde 10. yıla özel CEO Summit ile iş dünyasını farklı açılardan ele alan yöneticileri dinleyebilir, birbirinden değerli tecrübelerini öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

İkinci günün ilk kısmında kişisel gelişim üzerine yetkin konuşmacılarla ufkunuzu genişletebilirsiniz. Devamında iş birliği içerisinde olduğumuz şirketlerdeki mini stajlarda şirketlerin çalışma ortamını görebilir, çalışanlarla iletişim kurma fırsatı yakalayabilir ve çalışmak istediğiniz sektörü daha yakından tanıyabilirsiniz.

Üçüncü günün ilk kısmında gerçekleşecek olan panelde iş dünyasından değerli konuşmacıların, konu hakkındaki tecrübelerini dinleyebilirsiniz. İkinci kısmındaki vaka analizi eğitimi ile gereken teknikleri öğrenebilir ve yapılacak vaka analizi yarışmasında öğrendiklerinizi interaktif olarak uygulayabilirsiniz.

Etkinliğe veda niteliğinde olan son gün sürpriz bir isimle keyifli bir söyleşi geçirebilirsiniz. Sonrasında gerçekleşecek veda ve çekilen hatıra fotoğrafları ise her sene “OKUL”un en çok hatırlanılan kısmı oluyor.

Tüm bunların yanı sıra OKUL gece eğlenceleri ile de adından söz ettiriyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerden gelecek olan 170 öğrenci, gündüz aktiviteleri ile kendilerini geliştirirken gece eğlencelerinde de 10. yıl coşkusunu hissedecek ve eğlenceye doyacaklar.