Boğaziçi Enerji Zirvesi 2017

Enerji Zirvesi
Enerji Zirvesi

Boğaziçi Enerji Zirvesi 2017

IEEE Boğaziçi Power & Energy Society ve BUEC – Boğaziçi University IEEE Student Branch

Boğaziçi Enerji Zirvesi 2017, 4 Kasım 2017’de Albert Long Hall’de!

Enerjiyi Boğaziçi’nde hisset!
(Scroll down for English)

Etkinliğimiz tüm katılımcılara açıktır.
Etkinliğimiz sertifikalıdır.
Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Enerjiyi objektif bir bakış açısıyla ve bütün boyutlarıyla ele almak, bu alandaki farklı düşünce ve projeleri paylaşmak amacıyla geçtiğimiz senelerde “Enerji Günleri” ismiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi 3 yıldır genişletilmiş kapsamı ve yenilenmiş vizyonuyla “Boğaziçi Enerji Zirvesi” adı altında yürütüyoruz.

Biz, Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci Kolu olarak enerjinin önemini anlatmak, enerji alanındaki yenilikçi çalışmaları ve projeleri desteklemek, enerji kullanımının dünyadaki durumunu ve farklı enerji politikalarını değerlendirmek için bu zirveyi düzenliyoruz. Çünkü ülkemizin sosyal ve ekonomik kalkınmasının, enerji sorununun çözümü ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Etkinliğimizde, dünyada ve Türkiye’de enerji alanında fark yaratan öncü firmaları, Türkiye’nin enerji politikalarına yön veren isimleri, ülkemizin en iyi üniversitelerinden gelen akademisyen ve öğrencileri bir araya getiriyoruz. Yenilenebilir Enerji, Fosil Yakıtlar, Elektrikli Araçlar, Akıllı Kentler, Geleceğin Enerji Projeleri, Sürdürülebilir Yeşil Binalar, Enerji Verimliliği gibi pek çok konunun masaya yatırılacağı zirvede, enerji tüm boyutlarıyla, objektif bir bakış açısıyla, panel ve açık oturumlarla ele alınıyor.

Detaylı bilgi ve biletler için Tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 + ten =