Bireysel Genç Girişimci Programı BİGG 2017 II.Dönem çağrısı

Girişimci Programı
Girişimci Programı

Bireysel Genç Girişimci Programı BİGG 2017 II.Dönem çağrısı

TÜBİTAK Desteği ile Girişimcilik Hayallerini Geliştirmek İsteyenler T-BİGG’de Buluşuyor.

Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları bu yıl da TÜBİTAK BİGG başvurularında ODTÜ TEKNOKENT’in desteğini alacaklar.

Programın ilk yılı tamamlanırken, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda, en başarılı TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu ODTÜ TEKOKENT oldu. Geçen sene TÜBİTAK BİGG paneline çıkan girişimcilerimizden 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazananlar şirketlerini
ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde kurdular ve yatırımcılarla görüşmeyi sürdürmektedir. Hatta T-JUMP San Francisco ofisimizde yatırımcılarla buluşup girişimini Amerika’ya duyuran ekiplerimiz de oldu. Sen de T-BİGG’e başvurarak ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürüp ve uluslararası başarılara imza atabilirsin.

Eğitim Kampı
Ön kuluçka aşamasında 1 hafta sürecek kamp kapsamında girişimcilik, temel hukuk, temel muhabsebe, pazarlama-satış, iş fikri doğrulama gibi pek çok eğitim verilecektir.

İş Planı Kampı
Ön kuluçkayı başarıyla tamamlayan girşimci adaylarına iş planlarını oluşturmaları için eğitim ve danışmanlık verilecektir.

Kuluçka Merkezi
2. Aşamaya geçmesi için uygun bulunan girişimciler ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezinde yer alabilecektir.

Mentorluk ve Danışmanlık

Ön kuluçka aşamasında 1 ay boyunca girişimci adaylarına sektör tecrübesi yüksek kişiler tarafından iş fikirlerine yönelik mentorluk ve danışmanlık hizmeti sağlanacaktır.

Etkili Sunum Eğitimi
Ön kuluçkayı başarıyla tamamlayan girişimci adaylarına etkili sunum eğitim verilecektir.

Yatırımcı Demo Day
2. Aşamaya geçmesi için uygun bulunan girişimciler yatırımcıların yer alacağı Demo Day’de yatırım alma fırsatına sahip olabilecektir.

Başvuru Sayfası için Tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin