BİR BAŞKADIR GELENEKSEL OYUNLARIMIZ eTwinning projesi

Ülkemizin gül kokulu ili, gülleri ve lavantaları ile tanınan Isparta ilimizin güzide okullarından biri olan Şehit Komiser Muhsin Kiremitçi İmam Hatip Ortaokulu ‘nda yürütülen, okulun Fen Bilimleri dersi öğretmeni Yasemin Gürsoy’un rehberliğini üstlendiği Bir Başkadır Geleneksel Oyunlarımız eTwinning projesini ve proje ekibinin farklı ve çok yönlü çalışmalarını paylaşmak istiyoruz.

Proje ekibi unutulmaya yüz tutmuş geleneksel oyunlarımızı derslerde kullanarak eğlenerek öğrenmeyi ve geleneklerimizi yeni nesillere aktarmayı hedeflemektedir.
Pandemi sürecinde bir araya gelemeyen çocuklarımızın uzaktan da olsa eğlenerek öğrenebilmelerini hedefleyen proje ekibinde ülkemizin dört bir yanından proje ortakları bulunmakta, bu çeşitlilik ortaya çıkan ürünlerinde çok yönlü olmasını sağlamaktadır.
Proje ekibi 5. Sınıf öğrencilerinden oluşmasına rağmen ekibin ortaya çıkardığı ürünler yaşlarının çok daha üstünde performans göstermektedir. Proje ekibimize başarılar diliyor, bu çalışma ve yeniliklere açık olma tutumlarının devamını diliyoruz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

Exit mobile version