Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi Şiir Yarışması

ŞİİR YARIŞMASI
Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi, kullanıcılarının kütüphane hakkındaki düşünce, görüş, fikir ve beklentilerini öğrenmek amacıyla 49. Kütüphane Haftası kapsamında bir şiir yarışması düzenlemeye karar vermiştir.

Konusu “kütüphane” olan yarışmaya tüm Bilkent lisans öğrencileri katılabilir. Yarışma dili İngilizce ya da Türkçe’dir. Şiirler, Bilkent e-posta hesabından Word formatında gönderilmelidir. Şiirin konusu genel olarak kütüphane teması çerçevesinde geleceğin kütüphaneleri, bilgiye erişim, bilgi paylaşımı, küresellik ve kütüphanelerdir.

Yarışmaya gönderilen şiirler akademisyenler ve kütüphanecilerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Yarışma sonucunda kazanan öğrencimize D&R’dan 100 TL’lik hediye çeki verilecektir. Katılmak isteyenler şiirlerini 25.03.2013, Pazartesi günü, saat 17:00’a kadar [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmayı kazanan öğrencimize ödülü 03.04.2013, Çarşamba günü, saat 12:40’da Kütüphanemizde düzenlenecek bir törenle Rektörümüz Sayın Prof Dr. Abdullah Atalar tarafından takdim edilecektir.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.
İletişim: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin