Bilkent Center Çocuk Tiyatrosu Günleri

Çocuk Tiyatrosu
Bilkent Center Çocuk Tiyatrosu

Bilkent Center Çocuk Tiyatrosu Günleri

Çocuklar Tiyatronun Büyülü Dünyasında

Okula dönen çocuklara hafta sonu sürprizi Bilkent Center’dan geliyor. Çocuklar, Bilkent Center’da, 15 Ekim’de “Masal Masal İçinde” ve 22 Ekim’de “Kara Murat Korsanlara Karşı” çocuk tiyatrosu ile keyifli vakit geçirecek.

Çocuklar tiyatro oyunlarını izlerken hem eğlenecek hem de hayvan sevgisi, kardeşlik, dostluk, çevre bilinci, doğa sevgisi gibi kavramları öğrenecek. İnteraktif olarak gerçekleşen tiyatro oyunlarında oyuncular ayrıca çocuklara sorular soracak çocukların tiyatro oyununa yorumları ile katılmasını sağlayacak. Çocuklar böylece, hissettiklerini ve düşüncelerini birbirleriyle de paylaşma fırsatı yakalamış olacak.

Sadece çocukların değil büyüklerin de neşeli vakit geçireceği tiyatro oyunları 15:30-16:30 saatlerinde Bilkent Center’de sahne alacak.

 

BİLKENT CENTER ve BİLKENT STATION HAKKINDA

1998’den bu yana Ankara’nın “ilk” açılan alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımını genişleterek “yaşam merkezi” kavramını sektöre kazandıran, Bilkent Center, halihazırda renovasyon çalışmalarına devam etmektedir.

Bilkent Holding üyesi şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş.  bünyesinde bulunan Bilkent Center ve 2015 yılında açılan Bilkent Station alışveriş merkezi ve “yaşam merkezi” olarak her yaştan ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Yurt içinde on bir alışveriş merkezinde imzası olan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. halihazırda Bilkent Center, Bilkent Station, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, Tepe Prime Avenue’nun mülk yönetimini gerçekleştirmekte ve son dönemde gerçekleştirilen bazı karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetini vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin