Bilişim Teknolojileri, Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimini Yenilikçi Yöntemlerle Bütünleştiriyoruz

TÜBİTAK 4005
TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları

Bilişim Teknolojileri, Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimini Yenilikçi Yöntemlerle Bütünleştiriyoruz III (Interteacher III) adlı proje TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında desteklenmektedir.

Proje, 22 – 29 Ağustos 2021 tarihleri arasında Manisa İl Merkezinde yapılacaktır. Konaklamalar bir odada iki kişi olarak planlanacaktır. Katılımcıların konaklama ve iaşe giderleri proje tarafından karşılanacaktır. Projeye aile ile katılım mümkün değildir. Etkinlik yerine gidiş-geliş olarak ulaşım giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların projeye gelirken kendi kişisel dizüstü bilgisayarlarını getirmeleri gerekmektedir. Bunun dışında etkinliklerde kullanılacak eğitim materyalleri proje tarafından temin edilecektir.

Değerlendirmeler kör hakemlik yoluyla branş bazında yapılacaktır. Bilişim teknolojileri, fen bilimleri ve matematik branşlarından 13’er katılımcı olmak üzere toplamda 39 asıl, 39 yedek öğretmen seçilecektir. Katılımcı başvuru sonuçları 12 Temmuz 2021 tarihinde ilan edilecektir.

Proje Ekibi:
Dr. Öğr. Üyesi Filiz Mumcu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Yıldız, Hacettepe Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Özdinç, Afyon Kocatepe Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Kaya, Kastamonu Üniversitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin