Bilişim Şenliği 2015 – Yüzüncü Yıl Üniversitesi

2014 yılında birincisini gerçekleştirdiğimiz Bilişim Şenliğinin bu yıl Mayıs ayında ikincisini gerçekleştiriyoruz. 5-7 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Bilişim Şenliğimizin oturumlarına 3 gün süre zarfında 10 binin üzerinde öğrencimiz katıldı ve öğrencilerimiz için eğitimler düzenlendi.
Bilim ve teknoloji uzun dönemli ekonomik ve toplumsal gelişmenin en önemli unsurlarından birisidir. Bilişimin topluma yaygınlaştırılması ve bilişim teknolojileri konusunda gerekli mekanizmalar kurulması ve bu etkinliklere süreklilik kazandırılması çerçevesinde bu yıl Bilişim Şenliğinin ikincisi düzenlenecektir.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü (BBAUM) ve Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüklerince (YUZEM) ortak olarak gerçekleştirilecek olan Bilişim Şenliği 2015; bilişim ve teknoloji alanında çalışma koşullarının çekici hale getirilmesi hedeflemektedir.
Bilişim Şenliğinin ana temasını her düzey için, katılımcıların kendi mesleki gelişimlerini özendirecek ve destekleyecek uygulamaları tanıtmak ve bunu ilişkin bir farkındalık yaratmaktır.
4-6 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Bilişim Şenliği 2015’ e desteklerinizi ve katılımlarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla.

Düzenleme Kurulu
Doç.Dr. H. Eray ÇELİK
Öğr.Gör. Murat CANAYAZ
Okt. Şehnaz Nigar ÇELİK
Öğr. Gör. Mevlüt İNAN
Okt. Recep ÖZDAĞ
Araş. Gör. Fatih ULUDAĞ
Araş.Gör. Emre BİÇEK

Bilişim Şenliği 2015: bilisim.yyu.edu.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.