Bilişim sektöründe kariyer hedefleyen yazılımcı adayları

Bilişim sektöründe kariyer hedefleyen yazılımcı adayları! Ücretsiz eğitimlerimizde yeni dönem başvurular başladı. Geleceğinize yön vermek için başvurunuzu yapın.

Kodluyoruz’un yeni dönem eğitimleri başlıyor! Ankara, Bursa, İstanbul ve Şanlıurfa’da düzenleyeceğimiz bootcamp’lerde sektörün ihtiyaç duyduğu aşağıdaki alanlarda geleceğin yazılımcılarını yetiştireceğiz:

1. Backend developer programı 1: .NET MVC
2. Backend developer programı 2: Java
3. Web/Frontend developer programı: React
4. Mobile developer programı 1: React Native
5. Mobile developer programı 2: iOS (sadece İstanbul’da)
6. Machine Learning & AI programı: Python

Ön kayıt sürecinden sonra seçilen adaylara, Mart ayı içerisinde bir yazılım testi göndereceğiz. Test sonuçları ve başvuru durumunuz; tüm adayların, gönderdiğimiz testleri tamamlamaları sonrasında tarafınıza bildirilecektir.

Bootcamplerimiz, tamamen ücretsizdir.

Botcamplerimiz haftasonu gerçekleşecek ve yaklaşık 3 ay sürecek. Eğitimlerin başlangıç ve bitiş tarihleri, eğitim akışı, eğitmen ve eğitim yeri bilgileri Mart ayında açıklanacaktır.

Sen de kariyerine ilk adımı Kodluyoruz’la atmak istersen eğitimlerimize başvur!

İlginiz için şimdiden teşekkürler!

Önemli not
Kodluyoruz tarafından hayata geçirilen bootcamp’ler teknoloji sektöründe kariyer yapmak isteyen, motivasyonu yüksek, öğrenmeye meraklı, sosyal ve ekonomik açıdan bu fırsata ihtiyacı olan, üniversite son sınıf öğrencisi, yeni mezun, iş arayan, en fazla 2 yıl yazılım tecrübesi olan adayların başvurusu için uygundur.

Üniversite 1, 2. ve 3. sınıf öğrencileri, vakıf üniversitelerinde herhangi bir başarı bursu olmadan okuyan öğrenciler, 2 yıldan fazla iş tecrübesi olan adaylara fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda olumsuz dönüş yapılacaktır.

https://kodluyoruz.peoplebox.biz/web/open-positions/23?nav=yes&social=yes&image=no&lang=tr