BİLİMSEV AİLE BİLİM KAMPI

BİLİMSEV AİLE BİLİM KAMPI 7-8 EKİM TARİHLERİNDE İZMİR URLA’DA SİZLERLE BULUŞUYOR! KAYITLAR BAŞLADI!

Bilimsev ile Eğlen Bilim bu kampta beraber çalışarak katılımcılar için yeni bir tatil anlayışı sunuyorlar. 7-8 Ekim tarihlerinde İzmir Urla’nın Ovacık köyünde gerçekleştirilecek kamp aileler için unutulmaz bir deneyim sunuyor. Kamp 7-11 yaş aralığında çocukları olan tüm aileler için uygundur.

BİLİMSEV

Biilimsev, öğrencilere alanında uzman ve deneyimli atölye liderleriyle temel bilimler, astronomi, teknoloji, mühendislik eğitimi ve paleontoloji alanlarında bilimsel yöntemlerle uygulamalı atölye çalışmaları yaparak, öğrencilerin bilim ve teknolojiye günlük hayatlarında yer açması, üretkenlik, yaratıcılık, merak, düşünme ve sonuç alma becerisini ortaya koyması, problem çözme ve mantıksal düşünme becerisi kazandırması alanında çalışmalar yapar.

KAMPIN AMACI

Bilimsev Bilim ve Sanat Kampı’nın tüm katılımcı aile bireylerini:

· Gerçekleştireceği birbirinden ilginç STEAM (Mühendislik Atölyeleri) uygulamaları ile bilimin eğlenceli yüzü ile,

· Tiyatro ve Müzik aracılığıyla sanatın evrensel ve birleştirici etkisi ile,

· Sporun rahatlatıcı ve arındırıcı özelliği ile,

tanıştırmayı amaç edinmiştir. Bu amaçlar doğrultusunda hazırlanan kamp programı Türkiye’de ilk olma özelliğini taşımaktır.

BİLİMSEV AİLE KAMPI Program ve kayıt için tıklayın

İRTİBAT

Bilimsev Bilim ve Sanat Kampı ile detaylı bilgi almak için Eğitim Koordinatörümüz Ozan Erbak’ı arayabilirsiniz: 0543 352 7550

Bilimsev Bilim ve Sanat Kampı ile ilgili tüm sorularınızı bize e-mail aracılığıyla da iletebilirsiniz: info@bilimsev.com

ULAŞIM

Bilimsev, İzmir‘den yaklaşık olarak 45 km uzaklıktadır. Bilimsev Adresi:16009 Sok. No:8 Ovacık Köyü, Urla İZMİR