Bilimle Büyüyorum eTwinning Projesinden harika işler../I’m Growing With Science Great works from the eTwinning Project ..

 

Bilimle Büyüyorum eTwinning Proje ekibi olarak eğlenceli ve eğitici deneyler yapıp aynı zamanda da Bilim Adamlarını tanıyıp, bilim yolunda önemli adımlar atmaları konusunda öğrencilerimizle kaliteli vakit geçirdik. Bu zorlu süreçte tüm öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesi asıl amacımız olup onları küçük yaşta bilimle tanıştırmak bizim için paha biçilmezdi. Türkiye’den ve İspanya’dan ortaklarımızla birlikte böylesine güzel bir projede yer aldığımız için çok mutluyuz. Bilim yolunda yetişen büyüyen nice çocuklarımızın olması dileğiyle..

I’m Growing With Science As the eTwinning Project team, we had fun and educational experiments with our students, at the same time getting to know Scientists and taking important steps towards science. We are very happy to take part in such a beautiful project with our partners from Spain and Spain. We wish to have many children growing up in the path of science.

Sevgilerimle
Öznur BAŞIBÜYÜK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × 5 =