Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi 14-18 yaş çevrimiçi

Bilim Gençlerle
Bilim Gençlerle

Gençlere kariyer yolculuklarında farklı bilim alanları ile ilham vermeyi amaçlayan “Bilim Gençlerle Kazanacak” projemizin ikinci dönemi başlıyor.

Bilim Gençlerle Kazanacak

Bilim Kahramanları Derneği’nin öncülüğünde, Pfizer Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleşen projede bu yıl da hedef, farklı bilim ve mühendislik alanlarında çalışan bilim insanlarıyla 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencilerini bilim etkinliklerinde bir araya getirmek.

Bilim Kahramanları Derneği’nin Pfizer Türkiye desteğiyle başlattığı Bilim Gençlerle Kazanacak projesi ikinci dönemi başlıyor. Proje kapsamında Ekim 2023 – Haziran 2024 arasında 20 online ve 5 fiziksel bilim etkinliği gerçekleşecektir. Bilim etkinliklerimizde 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencileri, farklı bilim ve mühendislik alanlarında çalışan bilim insanları ile ortalama 20 kişilik gruplar halinde bir araya gelecektir.

Kayıt formunu, programa katılmak isteyen 14-18 yaş arasındaki gençlerin velilerinin doldurması beklenmektedir. Velilerin Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi Veli Onay Formunu okuyup onayladığından emin olmasını rica ederiz.

Etkinlikler ile ilgili sorularınızın olması durumunda atolye@bilimkahramanlari.org adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilim Gençlerle Kazanacak projesine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Keyifli uygulamalarda bir araya gelmek dileğiyle,

#bilimgençlerlekazanacak

Bilim Kahramanları Derneği Proje Ekibi

Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi Bilim Etkinlikleri Kayıt Formu