Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 3. Çağrı Dönemi

Girişimcilik
Girişimcilik

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 3. Çağrı Dönemi

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ, GİRİŞİMCİLERİ 3. ÇAĞRI DÖNEMİ BAŞVURULARINA DAVET EDİYOR!

BTM; yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde girişimcilere, girişimcilik ve inovasyon üzerine her türlü desteği profesyonel hizmet anlayışı ile sunan ve girişimciliğin yaygınlaştırılması için mücadele eden bir sosyal yapı olarak kurulmuştur. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenmektedir.

Kuluçka Merkezi faaliyetleri öncesi 8 hafta sürecek Hızlandırma Kampı’nda girişimcilere ofis, seminer ve toplantı salonları, çalışma alanları, ortak sosyal alanlar, hızlı internet ve etkinlik alanları gibi fiziksel imkânları sunuluyor. BTM Hızlandırma Kampında ayrıca girişimcilere; söyleşiler, yatırımcı buluşmaları, birebir yatırımcı eşleştirmeleri, eğitimler, atölye çalışmaları ve mentörlük hizmetleri veriliyor. Bunların yanı sıra BTM girişimcilerine; iş modeli geliştirme danışmanlık destekleri, fikri ve sınai mülkiyet danışmanlık destekleri, patent başvurusu hazırlama, lisanslama ve eşleştirme hazırlık desteği sunuyor. 3. Çağrı dönemi ile birlikte tüm etkinlikler, söyleşi ve yatırımcı buluşmaları, seminerler, eğitimler ve birebir danışmanlık gibi destekler sürmeye devam edecek.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetlerini, “Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisi”, “İş Geliştirme ve Yenilikçilik Ofisi” ve “Marka ve Patent Ofisi” birimleriyle birlikte yürütmektedir. Ön Kuluçka Merkezi ve Kuluçka Merkezi niteliklerini taşıyan “Bilgiyi Ticarileştirme Atölyesi” ve “Yeni Doğan Şirket Ünitesi” Start-up’lara ihtiyaçları olabilecek her türlü imkânı sunmaktadır. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje desteği ile yürütülmektedir.

81 Meslek komitesi ve 400.000’e yakın üyeden oluşan İstanbul Ticaret Odası paydaşlarından olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, eşsiz İstanbul ve deniz manzarasıyla yaklaşık 7.000 m² alan üzerine kurulmuş olup Eminönü’nde bulunmaktadır.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nin sunduğu imkânlardan faydalanmak için www.btm.istanbul adresinden “Bilgiyi Ticarileştirme Atölyesi” ya da “Yeni Doğan Şirket Ünitesi” başvuru formunu doldurmak yeterli.

Son Başvuru: 22 Ekim 2017
Tel: 0 (212) 522 35 62
Mail: [email protected]

Başvuru İçin: www.btm.istanbul/basvuru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 × 5 =