BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri

İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından yürütülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri projesi, içinde bulundukları toplumda pozitif değişimin liderliğini üstlenen gençlere destek olmayı hedeflemektedir. Her yıl 10 istisnai genç sosyal girişimci, rekabetçi bir başvuru sürecini takiben BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’ni almaya hak kazanacaktır.

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri, halihazırda kendine ve topluma fayda sağlamış bir projesi olan genç girişimcileri destekliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından yürütülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri projesi, International Youth Foundation (Uluslararası Gençlik Vakfı), Sylvan/Laureate Foundation (Sylvan Laureate Vakfı) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Düşünceden uygulamaya dönüşmüş bir projeye sahip, sosyal farkındalığı yüksek 18-29 yaş arasındaki tüm gençler Türkiye çapında yürütülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’ne başvuruda bulunabiliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, kurulduğu 1996 yılından bu yana, gerek akademik atmosferi ve kadrosuyla gerekse üniversite eğitimine kazandırdığı yenilikçi bakış açısıyla tanınıyor. Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getiren BİLGİ, öğrencilerine sağladığı nitelikli eğitimi kendi bünyesinde her geçen gün geliştirirken özellikle eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya ve kampüslerinin bulunduğu yakın çevrelere fayda sağlamaya yönelik sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştiriyor.

FİKİR ARANMIYOR !

Yapılan başvuruların değerlendirilebilmesi için projenin hayata geçirilmiş olması, halihazırda sosyal fayda sağlamış olması gerekiyor.

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’ne yapılacak başvuruların en geç 8 Kasım 2011 tarihinde, saat 23.59 itibariyle tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurunuz tarafımıza ulaştıktan sonra e-posta adresinize otomatik bir onay mesajı gönderilecektir.

Online başvuru için tıklayınız.

Başvuru formunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri çevrelerinde pozitif değişiklik yaratmış gençleri desteklemeyi ve ödüllendirmeyi hedefleyen bir sosyal sorumluluk projesidir.

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri ile

ilgili ayrıntılı bilgi için;

(0212) 311 5200 numaralı telefondan İletişim

Merkezini arayabilir ya

da gencgirisimci@bilgi.edu.tr adresine e-posta

gönderebilirsiniz.