BİGG Anahtar Girişimcilik Programı

BİGG Anahtar Girişimcilik Programı

BİGG-Anahtar, Gazi Teknopark ve Gazi TTO işbirliğinde TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı 1. Aşama hizmetlerinin yürütüldüğü girişimcilik programıdır.

Uzun yıllardır gerçekleştirdiği yarışmalar, verdiği ödüller, mentorlükler ve eğitimler ile ulusal girişimcilik ekosistemine kazandırdığımız girişimcilere BİGG-Anahtar ile yenilerini ekliyoruz.

Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabileceğiniz BİGG-Anahtar programında, ön değerlendirmeden geçmeniz dahilinde teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinizi, nitelikli iş planlarına dönüştürebilmeniz için sizlere eğitim ve mentorlukler verilecek.

Program sonunda TÜBİTAK BİGG panelinde başarılı olan girişimciler, Türkiye’nin en başarılı kuluçka merkezlerinden olan Gazi Anahtar Kuluçka Merkezi’nde yer almak ve İş Fikri Yarışmalarımıza başvurmak gibi pek çok fırsattan faydalanma hakkı kazanacak.

BİGG-Anahtar desteklerine sadece Ankara’da değil, İzmir’de de ulaşabilirsiniz!

Ege Üniversitesi içerisinde bulunan nüvEGE Kuluçka Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz resmi işbirliği kapsamında iş fikri başvurularınızı nüvEGE Kuluçka Merkezi’ne yapabilir ve tüm ön kuluçka desteklerini İzmir’de alabilirsiniz.

Desteklere İzmir’den ulaşmanın detayları için: http://www.nuvege.org

http://gazibigg.com/