Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması

Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları

UYGUNLUK KOŞULLARI

 • Yarışmaya katılım/giriş ücreti yoktur. Herhangi bir satın alma işlemi gerekmemektedir.
 • Katılımlar aşağıdaki şartlara uygunluk göstermeli ve çocuk katılımcıya ait (bundan sonra ‘Aday’ diye anılacaktır) orijinal resim çalışması ile yapılmalıdır:
  • Adayın yaşı katılım formunda belirtilen kategori içerisinde yer almalıdır
  • Aday, başvuru esnasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasal olarak ikamet ediyor olmalıdır.
 • Adaylar, ‘Evimde Profilo’ temalı resim çalışmaları ile Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’na katılabilirler.
 • 15 Nisan 2017 tarihi itibariyle, 8 yaşından gün almamış adayların 4-8, diğerlerinin 8-12 yaş kategorisine başvurması gerekmektedir.
 • Adaylar, daha önce yayınlanmış, başka yarışmalara gönderilmiş ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden eserlerle yarışmaya katılamaz. Bu nitelikteki ve yarışmanın temasına uygun olmayan eserler değerlendirmeye alınmaz.
 • Kazanan Adayın ve Adayın veli, vasi (ebeveynler) veya yasal temsilcisinin bu eserle daha önce başka yarışmalara katılmadığını ve eserin üçüncü şahısların haklarını ihlal etmediğini doğrulaması gerekmektedir.
 • Bir Aday yarışmaya sadece tek bir eserle katılım gösterebilir.
 • Yarışmaya katılacak eserler A3 boyutunda – bir kenarı 297 mm, diğer kenarı 420 mm ebatlara sahip kâğıtlara yapılmalıdır.
 • Her türlü kağıt cinsine müsaade edilmektedir ve istenilen resim malzemesi (sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir.
 • Her başvuru için katılım formu eksiksiz doldurulmalı ve eserle birlikte teslim edilmelidir.
 • Yarışmaya, eserini Profilo Satış Noktası’na teslim yolu ile katılacaklar, katılım formlarını Profilo Satış Noktaları’ndan temin edebilir.
 • Katılım formunda doldurulması gereken bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Aday ile birlikte adayın ebeveynleri ya da yasal temsilcisinin imzalarını gerektirmektedir.
  1. Yaş kategorisi,
  2. Eserin başlığı,
  3. Adayın adı,
  4. Adayın yaşı ve doğum tarihi,
  5. Adayın ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin adı,
  6. Posta adresi,
  7. Telefon numarası (cep ve/veya sabit),
  8. E-posta adresi (eğer varsa),
  9. Adayın ve ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin onayını gösteren imzaları.
 • Her iki ebeveynin de ebeveynlik haklarına sahip olması durumunda her ikisinin de imzası gereklidir. Eğer sadece biri bu hakka sahipse tek ebeveynin imzası yeterlidir. Ebeveynlerin imzalayamadığı durumlarda yasal temsilcinin imzalaması gerekmektedir.
 • Başvuru yapan Aday ve Adayın ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisi, bu şartlara ve koşullara bağlı kalacaklarını ve Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından ayarlanmış olan jürinin kararına itiraz etmeyeceklerini ya da buna karşı herhangi bir yasal, hukuki girişim ya da eylemde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
 • Profilo Dayanıklı Ev Aletleri bu yarışmaya katılım esnasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, kampanya web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Web sitesine yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

SON KATILIM TARİHİ

 • Katılımlar aşağıdaki belirtilen yöntemlerden biriyle 15 Nisan 2017 saat 18.00’a kadar gerçekleştirilmelidir.

KATILIM

“Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması”na katılımlar aşağıdaki şekilde yapılmalıdır:

 1. Adayın kendisine en yakın Profilo Satış Noktası’na bizzat teslimi yoluyla
 2. Adayın eserinin yüksek çözünürlüklü görselini veya taranmış halini yarışmanın mikrositesi www.benimprofilom.com adresine yükleyerek.

DEĞERLENDİRME

 • Sadece yukarıdaki kriterlere uygunluk gösteren başvurular değerlendirmeye alınırlar.
 • “Benim Profilo’m Resim 23 Nisan Yarışması”na başvuran eserler, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri sorumluluğunda belirlenen jüri ve konunun uzmanları (Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin, Desibel Ajans Grup Koordinatörü Özlem Gürler, MVM Digital Genel Müdürü Ebru Uluceviz ve blogger Zeynep Gözübüyük) tarafından prensip olarak orijinallik ve yaratıcılık bakış açısıyla değerlendirilecektir.
 • Jüri kararları kesindir.
 • Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.

KAZANANLARIN AÇIKLANMASI

 • Yarışmanın kazananları 23 Nisan 2017 tarihinde açıklanacaktır.
 • Yarışma sonuçları yarışmanın resmi web sitesi www.benimprofilom.com adresinde yayınlanacaktır.
 • Ödülün sahibi, ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisi değil kazananın kendisi olması esastır. Kazananın ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin yarışmaya dahil olması durumu, herhangi bir sınırlama olmaksızın, ödül kazanma aşaması da dahil olmak üzere, bu kişilere Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nden herhangi bir şekilde talep hakkı kazandırmaz.
 • Uygulamada verilen kimlik ve iletişim bilgileri, uygulamaya katılmak için doğrulama sırasında eşleşmezse Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yedek kazananlar belirleme hakkına sahiptir.
 • Kullanıcılar hiç bir şekilde bu uygulamadan yararlandığı hakları, kazandığı ödülleri başkasına devredemez veya Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nden bu yönde bir talepte bulunamaz.
 • Kazananlar, herhangi bir sebeple, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından verilen ödülü kullanamayacakları durumlarda, bu ödülün nakit dengini talep etme hakkına sahip değillerdir.
 • Katılımcı, herhangi bir katılım koşulunu ihlal etmesi durumunda diskalifiye edilir ve kazandığı ödülden feragat etmiş kabul edilir.
 • “Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması” sonuçlarına ilişkin yapılacak sorgulama taleplerini Profilo Dayanıklı Ev Aletleri kabul etmez.
 • Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kullanıcılara işbu yarışma süresince ve sonrasında, “Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması” ve Profilo ürünleri ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta/sms gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta gönderme, cep telefonundan arayarak bilgilendirme ve SMS gönderme izinlerini kullanıcıdan almaktadır.

ÖDÜLLER

 • “Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması” sonucunda her iki kategoride ilk 3 dereceye giren adaylara verilecek ödüller aşağıdaki gibidir:1’inciye Vialand bir günlük giriş bileti

  2’nciye Kidzania bir günlük giriş bileti

  3’üncüye Sealife bir günlük giriş bileti

  Ayrıca, yarışmanın 4.lerine mansiyon ödülü olarak boya seti hediye edilecektir.

  *Ödül biletler kazanan çocuk ve bir ebeveynini kapsayacaktır.

  **Şehir dışından kazanan adayların 1 ebeveyni ile birlikte İstanbul’a gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve İstanbul’da Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından belirlenecek yerlerdeki konaklama bedelleri Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından karşılanacaktır. Uçak biletlerinin tarihinde değişiklik yapılamaz. Ödüller 12 Haziran 2017-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında kullanılabilir, bu tarihler dahilinde ödülünü kullanmayan kazanan ödülden feragat ettiğini kabul eder. Duyurusu yapılan ödülün erişilemez bir duruma gelmesi halinde Profilo Dayanıklı Ev Aletleri aynı değerde başka bir ödül sunma hakkını saklı tutar.

ŞARTLAR

 • Yasalar tarafından engellenmediği sürece Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ticari veya ticari olmayan amaçlar doğrultusunda Adayın kimliğini açıklama veya herhangi bir şekilde tazminat ödeme zorunluluğu olmadan başvuruları herhangi bir ülke veya yetki alanında ve herhangi bir medya içeriğinde ilan etme, kullanma, uyarlama, düzenleme ve revize etme hakkına sahip olacaklardır.
 • Katılım hakları feshedilemez şekilde Aday ve ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisinden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ne devredilmiş sayılır, katılımın bütün hakları, başlığı ve katılım ile bağlantı, sınırlama olmaksızın içerdiği bütün çıkarlar, patenti, tasarım hakları ve telif hakları Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ne ait olacaktır ve iade edilmeyecektir. Telif hakları devredilemez, tüm haklar Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ne aittir. Yarışma başvuruları katılımcıya iade edilmez.
 • Yarışmaya BSH Ev Aletleri çalışanlarının çocukları katılamaz.

KİŞİSEL BİLGİLER

 • Adayın ve ebeveyn(ler)in veya yasal temsilcisinin bilgileri Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından alınarak yalnızca yarışma için idari amaçlı kullanılacaktır. Bu bilgiler yarışmayla ilgili olarak veri işleme ve idari işlemler için Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Satış Noktaları’na, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri reklam ajanslarına, danışmanlara, tanıtım ve pazarlama ajanslarına sunulabilir.
 • Katılımcının ve ebeveyn(ler)in veya yasal temsilcisinin yarışmalara katılımları ve yarışmalarla ilişkili etkinlikler süresince çekilen resimlerin ve video görüntülerinin Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından web siteleri, broşürler, basın duyuruları vb. mecralar ve sergi amaçlı kullanılmasını kabul ederler.
 • Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin sorumluluğunda değildir.

http://www.benimprofilom.com/