Benim İşim Girişim Sonuçlandı

Benim İşim Girişim Sonuçlandı

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı ve Erciyes Teknopark A.Ş. tarafından birlikte organize edilen “Benim İşim Girişim” iş fikri yarışması ile bölgemizde teknoloji geliştirme içerikli, ticari değer taşıyan, yenilikçi iş fikirleri olan girişimci adaylarının, ekipleri ile birlikte iş fikirlerini hayata geçirmelerinin teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Bu yarışma ile başvurular alınacak yenilikçi iş fikirleri arasından en uygun olanlarının seçilerek bir prototipe dönüştürülmesi için malzeme ve hizmet alımları kalemlerinde finans desteği sağlanacaktır. Ayrıca iş fikri sahibi girişimci adaylarına Kayseri’de kurulu bulunan ve Teknopark tarafından işletilen girişimcilik merkezi olan Sera adlı ön kuluçka ve kuluçka hizmetleri de sunulacaktır.

İş fikri yarışmasına, artırılmış gerçeklik, bilgi güvenliği, bulut servisleri, biyoloji, eğitim teknolojileri, finansal teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, görüntü işleme, gıda teknolojileri, nesnelerin interneti, sağlık teknolojileri, robotik çözümler, tarım teknolojileri, temiz enerji, yazılım vb. ve diğer alanlara ait teknolojik iş fikirleri ile başvuru yapılabilmektedir.

Benim İşim Girişim Değerlendirme Kurulu Kararı 2017
Erciyes Teknopark A.Ş. ve ORAN Kalkınma Ajansı tarafından daha önce belirlenmiş olan kriterler doğrultusunda kurulumuzca aşağıda isimleri yer alan 10 adet projenin, puan sıralamasına göre desteklenmelerine oy birliği ile karar verilmiştir.

Behlül Koç
Onur Değirmenci
Emine Erdal
Özlem Ağan
İlker Törün
Bahadır Altay
Can Doğan
Mustafa Çakır
Mustafa Sarıalp
Bedia Şayık

http://www.benimisimgirisim.com/