Benim Doğa Kampüsüm

Kullanım Koşulları
Benim Doğa Kampüsüm oyununu oynayabilmek için Doğa Koleji Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/dogakoleji) beğenmelisiniz.
Oyun x– 30 Eylül 2013 tarihleri arasında devam edecek olup, büyük ödülü kazanan 1 Ekiml 2013 günü Doğa Koleji Facebook sayfasında açıklanacaktır. 30 Eylül 2013 tarihinde sonlancak oyun sonunda en iyi dereceye sahip 3 yarışmacıdan 1. olan iPhone 5, 2. olan Nintendo wii, 3. olan Canon Powershot SX130 Fotoğraf Makinesi kazanacaktır.
Ödül kazanan yarışmacılar, kazandığı ödülleri başka yarışmacılara ve üçüncü şahıslara devredemez.
Önceki oyun ve oyunlarda veritabanına dışardan müdahale, sunucuya saldırı, kayıt değiştirme girişimi vb. sebeplerden engellenmiş kullanıcıların oyun kayıtları kesinlikle tutulmaz. Bu kayıtlar ve girişimler otomatik olarak tutulmakta ve herhangi bir girişimde kullanıcıyı engellemektedir. Kampanya sahibi ve oyun geliştirici firmalar bu konuda kullanıcıları bilgilendirmek ile yükümlü değildirler.
Oyun süresince en çok puanı elde ederek, ilk 3’e giren yarışmacılar, ödüllerini genel merkezimizden kimlik göstererek elden teslim alacaktır.
Hediye teslimi kimlik gösterimi sonucu gerçekleşeceğinden dolayı, iletişim formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
Oyuna başlarken okulunuza vereceğiniz isim moderasyondan geçer. Onaylanmayan isimler gösterilmez, okulunuza tekrar bir isim vermeniz gerekir. Okulunuza vereceğiniz isimlerde dini, siyasi, kamuya mal olmuş kişi isimler vb. kullanılamaz.
Her yarışmacı sınırsız oyun hakkına sahiptir.
Oyunda okulunuza vereceğiniz isim, moderasyon tarafından onaylandıktan sonra görünür olacaktır.
Oyun içinde ağaç diken oyuncular, dijital olarak sertifikalarını alacaklardır. Her oyuncunun oyun sırasında en fazla 10 ağaç dikme hakkı olacaktır. Oyun içinde yapılan ağaç dikimleri Doğa Koleji ve Ege Orman Vakfı İşbirliğinde Çeşme-Ildırı Ağaçlandırma Sahası içinde oyuncunun adına Doğa Koleji tarafından dikilecektir.
Doğa Koleji çalışanları yarışmaya katılabilir fakat ödül kazanma hakkına sahip değildir.
Doğa Koleji katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır. https://www.facebook.com/dogakoleji/app_314783461954639

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin