Ana SayfaeTwinning Öğretmen ProjeleriBayrak sergisi, İzmir Menemen'de yapıldı

Bayrak sergisi, İzmir Menemen’de yapıldı

81 İlde Şanlı Bayrağımız adlı e Twinning projesi kapsamında İzmir Menemen’de bayrak sergisi yapıldı.Serginin açılışı, 8 Mayıs 2019 tarihinde oldu.

Açılışına Menemen Kaymakamı Sayın Mustafa Özkaynak, Belediye Başkan Vekili Sayın Noyan Özkan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın İbrahim Hakkı Kocataş ve Salim İmren, Okul Müdürleri, Öğrenci, Öğretmen ve izleyiciler katıldı. Projeyi İzmir’de tek yürüten okul olan Kubilay İlkokulu öğretmenlerinden Semra Moral ve Nazikter Ergene bu projede yer alarak bayrak tasarladı. Tasarlanan bayraklar, projenin başladığı Konya’ya gönderildi. İlk olarak Konya’da sergilenen bayraklar sıra ile illeri gezmeye başladı. Ve 8 Mayıs Çarşamba günü Menemen ilçesine gitti. Projeye büyük destek veren Menemen Kaymakamlığı , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kubilay İlkokulu işbirliği ile Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program ile bayrak sergisinin açılışı yapıldı.

Okulumuz Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni felsefe grubu öğretmeni rehberliğinde öğrencimizin filografiden yaptığı Türk bayrağı temsil etti. Tasarlanan Türkiye ve Azerbaycan bayrakları büyük ilgi gördü. Emegi geçen herkese teşekkür ederiz.