Bayer Türk Girişim Hızlandırma

Bayer’in küresel çapta yürüttüğü girişim hızlandırma programı Grants4Apps’in (G4A) Turkey’in ikincisi başlıyor. Başvuranlar arasından özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler, 60 bin TL hibenin yanı sıra 100 gün süreli bir çalışma ortamı ve mentorluk eğitimi imkanına sahip olacak.

Özellikle aşağıdaki 7 alanda yenilikçi çözümleri arıyoruz:
İlaç İş Birimi
Tüketici Sağlığı İş Birimi
Radyoloji İş Birimi
Tarım İş Birimi
Hayvan Sağlığı İş Birimi
Çevre Sağlığı İş Birimi
Kurumsal Çözümler

Grants4Apps Turkey uzun soluklu bir projedir ve ekibinizin en az 3 üyesi program süresince İstanbul’da bulunmak zorundadır. Kurucular ve kilit üyeler İstanbul’da olmalıdır ve bu konuda kesinlikle istisna yapılmamaktadır. Şehir dışından gelecek olan ekiplerin yol ve konaklama masrafları program tarafından karşılanmayacaktır. Ekip üyelerinden en az 1 kişinin iyi derecede İngilizce bilmesi (okuma, yazma ,konuşma) gerekmektedir.

Grants4Apps Turkey ile fikir aşamasını geçmiş ve üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan, İnsan ve Hayvan Sağlığı, Tarım ve Çevre Sağlığı iş alanlarına ya da kurumsal firmaların ihtiyaçları için teknoloji, bilişim ve yaratıcı iş modeli çözümleri getirebilecek fikirler arıyoruz. Türkiye’de böyle bir girişime sahip 18 yaşından büyük gerçek kişiler ile tüzel kişiler Grants4Apps® Turkey Girişim Hızlandırma Programı’na başvurabilir.

Siz de bu alanlarda fikir aşamasını geçmiş, yaratıcı iş modeli, teknoloji ya da IT çözümlerine sahipseniz başvurularınızı 28 Şubat’a kadar bekliyoruz.

g4a.health/turkey sayfasında ki Başvur butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.