Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi 2015 – 2016

“Bayer Genç Bilim Elçileri” Projesi 2015 – 2016 Dönemi Proje Örgütlenmelerini Arıyor!

“Bayer Genç Bilim Elçileri” Projesi bu sene de devam ediyor ve örgütlenmelerini arıyor!

Bu proje; temelde, önce gençlere sonra da çocuklara doğa bilimlerini sevdirmeyi ve evrende olup bitenleri merak edip sorgulatmayı hedefliyor. Bayer ve Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliği ile yürütülüyor.

Proje ile ilgili genel bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğer, örgütlenme olarak siz de Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi’ni uygulamak istiyorsanız ve bununla alakalı 11 – 16 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek proje eğitimine tam zamanlı katılmayı kabul ediyorsanız, hemen bir toplantı yapıp proje ekibini ve bu proje ekibinden eğitime gelecek olan 3 kişiyi (bu 3 kişiyi seçerken ekibinizde mümkünse 2 kadın 1 erkek bulundurun) belirleyebilirsiniz. Sonrasında başvuru formunu hep birlikte doldurup, 18 Ekim 2015 Pazar günü 23:59 saatine kadar bilimelcileri@tog.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz:

Başvuru sürecinde proje ekibinden bilimelcileri@tog.org.tr adresinden destek alabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şeyler olursa bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu yıl Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi’ni uygulayacak ekipler aynı zamanda Mayıs ayından itibaren Bilim Tohumları Ekibi ile birlikte kırsal alanlarda proje etkinliklerini de gerçekleştirecekler!

Bayer Genç Bilim Elçileri – Bilim Tohumları Projesi ile ilgili detaylı bilgiyehttp://tog.org.tr/tr/calismalarimiz/detay/projeler/bilim-tohumlari-ekibi adresinden ulaşabilirsiniz.