BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi

Ön Kuluçka
Ön Kuluçka Merkezi

BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi

Ön Kuluçka Merkezi nedir?

Girişimcilerin fikirlerini, düşüncelerini ve hayata geçirmek istedikleri projelerini geliştirebilmeleri için hibe programlarından yararlanma, fikri mülkiyet ve şirketleşme gibi konularda danışmanlık ve mentorluk desteklerini almalarını sağlayan, öğrenme ve uygulama sistemlerini içeren bir alandır.

Ön Kuluçka merkezinde sağlanan hizmetler nelerdir?

Paylaşımlı ofis ortamı
Teknik altyapı,
Teknik Atölye,
Girişimci koçluğu,
Toplantı ve konferans salonu gibi hizmetleri sunmaktadır.

Hızlandırma Programı nedir?

Fikirden iş planı yazımına, pazarlamadan, finans kaynaklarına erişim gibi farklı ihtiyaç alanlarındaki eksikleri giderebileceği yoğun mentorluk, temel kanvas becerileri ve tamamlayıcı iş geliştirme eğitimleri ile kendi işinizi hızla geliştirebileceğiniz bir programdır. Hızlandırma programı, hayata geçmek üzere olan projelerin daha hızlı bir şekilde pazara çıkmalarını sağlayarak ticari hayata atılmalarını kolaylaştırmayı ve büyümelerini amaçlamaktadır.

Hızlandırma Programında sağlanan hizmetler nelerdir?

Girişimcilik ve İş Modeli Eğitimleri,
İşletme Eğitimleri ve Çalıştayları,
Networking Eğitimleri,
Mentorluk,
Finansal Kaynaklara Erişim,
Ortak çalışma alanı,
Girişimci Koçluğu,
Ekosisteme Erişim,
Fikri Mülkiyet Sınai Haklar Desteği,
Stratejik Plan Geliştirme Desteği,
Ürün Geliştirme Desteğine Erişim,

Stratejik Plan Geliştirme Desteği: Stratejik planlama, mevcut girişimlerin gelecekte başarılı olabilmesi için gerekli prosedürlerin ve operasyonların geliştirilmesi ve geleceğin tasarlanması sürecidir. Bu süreçte iş fikri veya girişimi olan girişimcilere yönelik amaçlarının saptanması, hedeflerin belirlenmesi konusunda gerekli destekleri sağlamaktadır.

Ürün Geliştirme Desteği: Bir fikrin veya ürünün ihtiyaca cevap vermesi durumunda, fikrin veya ürünün konsept aşamasından pazara çıkıp ürünün raflarda yer almasına kadar tüm aşamaları kapsamaktadır. Girişimcilere fikir üretme, fikrin taranması ve pazarlama stratejisi geliştirme gibi ürün geliştirme stratejisi ve yöntemlerinin belirlenmesi konularında destek sağlanmaktadır.

https://bambu.depark.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin