“BAM BAM TAM ÇOCUK ” VE PROJE EKİBİMİZ ÇOCUKLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

Okulumuzda yürütülen “Tasarla, Eğlen, Sağlıkla Kal “eTwinning Projesi ekibi ve minik öğrencilerimiz “Bam Bam Tam Çocuk” ekibi ile buluştu. Proje kurucumuz Hafize  Dağdelen moderatörlüğünde gerçekleştirilen zoom görüşmesine konuk olarak davet edilen Bam Bam Tam Çocuk ekibiyle proje öğrencilerimiz, Proje ortaklarımız ve  öğretmenimiz Harun DAĞDELEN ve misafir katılımcılarımız eğlenceli dakikalar geçirdi.

Projemizin amaçları içinde yer alan ;tasarım yapmak, eğlenmek, sağlıkla kalmak kavramlarından yola çıkarak virüs salgının devam ettiği pandemi sürecinde öğrencilerimizin çeşitli  tasarımlar yaparken  sağlıkla kalmalarına önem verdik ve aynı zamanda öğrencilerimizin eğlenceli aktivitelere katılmasını sağladık.

Konuklarımız “Bam Bam Tam Çocuk” ekibinin katılımı ile düzenlenen Online Hareket ve Müzik Etkinliğinde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve hatta velilerimiz in de bizlere eşlik ettiği unutulmayacak anlar yaşadık. Böylece projemizin adında da yer alan “Eğlen” sözcüğünün anlamını hep birlikte eğlenerek yerine getirmenin mutluluğunu yaşadık. Etkinlik süresince çocuklar “Hareketli Çoraplar”, “Mendil Mandal” “Deve – Cüce” ve “Tef” isimli çeşitli orff müzikleri ile dans edip eğlenirken bir yandan  şarkılar söylediler.

Projemize kattıkları değerden ötürü “Bam Bam Tam Çocuk “ekibine, çeşitli illerden katılım sağlayan öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz.

Adsiz minAdsiz2 min