Balık Surat Yarışması

İSTANBUL AKVARYUM’UN BALIKLARI SİZİ TATİLE GÖTÜRÜYOR!

 

İstanbul Akvaryum’ un balıklarının sizin için eğlenceli bir planı var! İstanbul Akvaryum Facebook sayfasından Balık Surat” yarışmasına katılıp,

seçilmiş balıkların fotoğraflarını taklit ederek, kendisini seçtiği balıklara en çok benzeten yarışmacı,  

oylamaya katılıyor ve birinci olup Likya tatili kazanıyor!

 

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan ve 1500 türde, 15 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum,  28 Mayıs Çarşamba günü Facebook sayfası üzerinden başlattığı ve birinci olana Likya turu hediye edeceği  Balık Surat”  yarışması düzenliyor.

 

Yarışmaya katılmak için İstanbul Akvaryum’un Facebook sayfasını beğenip, uygulamada yer alan iki balığın surat ifadesini taklit ederek Facebook sayfasında paylaşmanız yeterli. 1 ay  sürecek olan “Balık Surat”  yarışmasının birincisi, 7 Temmuz 2014 tarihinde açıklanacak ve en çok beğeniyi alan yarışmacı, iki kişilik, 4 gece 5 gün, unutulmayacak bir Likya tatili kazanacak.

 

Siz de bu eğlenceli tatili kazanmak istiyorsanız hemen Facebook İstanbul Akvaryum sayfasını ziyaret edip şansınızı deneyin!

https://www.facebook.com/istanbulakvaryum  

 

“Balık Surat”  Yarışma Katılım Koşulları

Kampanya 28 Mayıs – 25 Haziran 2014  tarihleri arasında,  İstanbul Akvaryum Facebook sayfasında ‘Balık Surat’ ismiyle yapılacaktır.

 1. Uygulamaya giren kullanıcıların karşısına sayfalarda, belirli noktalarda bilgi ve fotoğraflarını yukarıda belirtilen tarih aralığında yükleyerek uygulamanın sonuna kadar geleceklerdir.
 2. Yarışma için gerekli paylaşımları gerçekleştiren kullanıcılar, kampanyaya katılım hakkını kazanacaktır. Uyguluma içerisinde talep edilen bilgilerin girilmesi zorunludur.
 3. Yarışma birincisinin belirleneceği oylama, 28 mayıs itibari ile oylamaya açık olup  2 Temmuz 2014 Çarşamba gecesine kadar uygulamaya yüklenmiş tüm fotoğraflar oylanabilecektir. 2 Temmuz 2014 Çarşamba 00:00’da oylama son bulacaktır. 7 Temmuz 2014 pazartesi günü oylama sonuçlarına göre belirlenen yarışma birincisi İstanbul Akvaryum Facebook sayfasında açıklanacaktır.
 4. Uygulamaya katılan, uygulama içerisinde talep edilen bilgileri eksiksiz dolduran, fotoğrafını yükleyen ve paylaşan, oylama sonucu en çok oyu alan 1 kişi, Touristica seyahat acentasının düzenleyeceği çift kişilik “Uçaklı Likya Turu” ödülünü kazanacaktır. Ödül yarışma birincisi dışında herhangi bir kişiye devredilemez.
 5. Kazanan talihli, yarışma sonuçlarının açıklanacağı 7 Temmuz 2014 itibari ile dini ve resmi bayram günleri dışında kalan, tur şirketinin sunacağı alternatif tur tarihleri dahilinde Temmuz – Ağustos – Eylül 2014 ayları içerisinde 4 gece 5 günü kapsayan tatil hakkını kullanabilecektir.
 6. Uygulamaya katılım gösteren tüm katılımcılar yarışmaya yükledikleri fotoğrafların  İstanbul Akvaryum’a ait facebook, twitter ve instagram  hesaplarında, yazılı ve görsel basında paylaşılmasını kabul etmiş sayılır.
 7. İstanbul Akvaryum A.Ş. kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır, yarışmacıya itiraz hakkı doğmayacaktır.
 8. İstanbul Akvaryum A.Ş, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 9. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, İstanbul Akvaryum A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 10. 18 yaşından küçükler, İstanbul Akvaryum A.Ş.  ve Touristica Seyahat Acentası çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 11. Talihliler ödüllerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez, firma tarafından sunulan tarih aralığı dışında hak iddia edemez, hakkını devredemez ve satamaz.
 12. Tahlililer kazandığı seyahat ödülünü firmanın kusuru olmaksızın kendi kusurlarından dolayı gerçekleştiremezse hiçbir hak iddia edemez.
 13. sitesinde tur detayları içerisinde belirtilen ücretli ve ücretsiz aktiviteler, ek hizmetler gibi ekstra harcamalardan İstanbul Akvaryum sorumlu değildir.
 14. Bu Kampanya’nın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.
 15. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 16. İstanbul Akvaryum A.Ş. önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.