BAHAR YARIYILINA MERHABA Doğuş Üniversitesi

Doğuş Üniversitesi 2012-2013 Akademik Yılı bahar dönemi bugün başladı. Tüm öğrencilerimize mutlu, verimli, başarılı bir dönem diliyoruz.

Bahar Yarıyılına iki önemli etkinlikle başladık. Matematik Bölümümüz tarafından düzenlenen “2. Uluslararası Grup Teori Konferansı” üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. İki yılda bir düzenlenen etkinlikte; İran, Malezya, Cezayir, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Pakistan, Irak, Tayvan, Sudan, Romanya, Belçika ve Brezilya’dan matematikçiler 8 Şubat’a kadar Doğuş Üniversitesi’nde olacak. Konferans hakkında detaylı bilgi için; http://www.dogus.edu.tr/tr/haberler/haber_detay.asp?id=3559

Sanat Tasarım Fakültemiz tarafından ise “Karma Öğrenci Sergisi” bugün saat 15.00’te Hasanpaşa Yerleşkesi’ndeki Doğuş Sanat Galerisi’nde açılacak. 18 Şubat’a kadar ziyarete edilebilecek sergide; Görsel İletişim Tasarımı, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Resim ve Grafik bölümlerinden öğrencilerimizin eserleri yer alacak. Ayrıca, fakülte tarafından düzenlenen “Şapka Tasarım Yarışması”na katılan çalışmalar da sergilenecek.