Aygaz 50 inci Yılında 50 Bol Kampanyası

Aygaz Tüpgaz Facebook sayfasını ziyaret edenler Iphone 4 beyaz ve Beko meyve sıkacağı kazanma fırsatı yakalıyor.  Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle tüpgaz ve otogazda en çok tercih edilen marka olan Aygaz, kuruluşunun 50. yılında düzenlediği kampanyalarla tüketicisine avantajlar sunmaya devam ediyor.

 

Tüpgaz Facebook sayfası üzerinden düzenlenen “Aygaz’ın 50. Yılında 50 Bol” kampanyası ile,   7 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında “Aygaz Tüpgaz” facebook sayfasın takipçisi olan ve Aygaz Ellibol kampanya uygulamasını yükleyenler arasında yapılacak çekilişle 5 kişi 16 GB beyaz Iphone 4, 50 kişi de Beko’dan meyve sıkacağı kazanacak.

AYGAZ TÜPGAZ FACEBOOK SAYFASINI ZİYARET EDENLER
IPHONE 4 BEYAZ VE BEKO MEYVE SIKACAĞI KAZANMA FIRSATI YAKALIYOR

AYGAZ’IN 50. YILINDA 50 BOL KAMPANYA
Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle tüpgaz ve otogazda en çok tercih edilen marka olan Aygaz, kuruluşunun 50. yılında düzenlediği kampanyalarla tüketicisine avantajlar sunmaya devam ediyor. Tüpgaz Facebook sayfası üzerinden düzenlenen “Aygaz’ın 50. Yılında 50 Bol” kampanyası ile, 
7 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında “Aygaz Tüpgaz” facebook sayfasın takipçisi olan ve Aygaz Ellibol kampanya uygulamasını yükleyenler arasında yapılacak çekilişle 5 kişi 16 Gb beyaz Iphone 4, 50 kişi de Beko’dan meyve sıkacağı kazanacak.

İstanbul, 14 Eylül 2011- LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, kuruluşunun 50. yılında düzenlediği kampanyalarla tüketiciye avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Aygaz, teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırıyor. Aygaz, “50. Yılında 50 Bol” kampanyasıyla Tüpgaz Facebook sayfasını ziyaret ederek kampanyaya katılan takipçilerine 16 GB Beyaz Iphone4 ve Beko’dan meyve sıkacağı kazanma fırsatı veriyor.
Aygaz, Tüpgaz Facebook sayfasıyla hayata geçirdiği ve 7 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında sürecek olan kampanya kapsamında, “Aygaz Tüpgaz” facebook sayfasının “beğen” butonuna tıklayarak, Aygaz Ellibol Kampanya uygulamasını yükleyen ve katılım formunu dolduran kullanıcılar bir çekiliş hakkı kazanırken, uygulamaya davet ettikleri arkadaşları uygulamaya kayıt olduğu taktirde her arkadaş için ek bir çekiliş hakkı daha elde ediyor. . Ayrıca arkadaşlarının daveti ile gelen kişiye de bir çekiliş hakkı veriliyor.Kampanya kapsamında kayıt yaptıranlar arasında yapılacak çekilişle 5 kişi hat ve kart hariç 16 GB Beyaz Iphone4, 50 kişi ise Beko’dan meyve sıkacağı kazanacak.
Hediyelerden birini kazanmak isteyenler, “Aygaz Tüpgaz” facebook sayfasını ziyaret ederek, www.facebook.com/aygaztupgaz adresindeki beğen butonunu tıkladıklarında ’50 Bol’ kampanyasına ulaşabilir ve katılım formunu doldurarak, arkadaşlarını davet etmeye başlayabilirler.
Kazananlar, www.facebook.com/aygaztupgaz sayfasında ve 21 Ekim 2011 tarihli Posta gazetesinde duyurulacak.
Aygaz Hakkında
Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, İstanbul Sanayi Odası’nın 2010 yılı sıralamasına göre Türkiye’nin 7. büyük sanayi kuruluşudur. Aygaz, ana faaliyet alanı sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) ticaretinden, elektrik ve doğal gaza uzanan zengin iştirak portföyüyle Koç Enerji Grubu bünyesindeki akaryakıt ve rafineri dışında kalan enerji şirketlerini şemsiyesi altında toplamıştır. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektöründe liderliğini sürdüren Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 3.200’den fazla tüpgaz bayisi ve otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 16 ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 100 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyona yakın araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Euro LPG+ ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez, tesisler ve bayiler olmak üzere 15 binden fazla personel ile yarım asırdır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.