Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı

Yakınsama: İnsan Yönetimi’nin kolaylaştırıcı rolü

Dünya her geçen gün daha bir belirsiz, daha bir dengesiz. Rekabet, her zamankinden daha keskin. Bu ortamda ayakta kalabilmek ve daha önemlisi liderliği sürdürebilmek için her zaman ve alandaki gelişim fırsatlarını kullanmak gerekiyor. Elbetteki en önemli alanlardan biri de İnsan Yönetimi.

Bugünün dünyasındaki en önemli ve yeni kavramlardan biri: Yakınsama. Bir noktaya, bir sınıra doğru yaklaşma, bir birlikteliğe doğru ilerleme, demek. Alakasız görünen işlerin, teknolojilerin, sektörlerin buluşması;  bir ortak görüşe veya duruma varmak, demek.

Yakın geçmişe kadar İnsan Kaynakları Departmanlarının işi olarak görülen, İnsan Yönetimi, bugün açıkça Genel Müdür’den başlayarak tüm iş kolu yöneticilerin görevi. Diğer taraftan da İK, insan yönetimi ile iş sonuçlarını birlikte düşünmek zorunda.

“Insan” ve “performans” yönetimi stratejileri, hedefleri ve aksiyonları birbirine yaklaştı, ayrı düşünülemez hale geldi.

Başarılı İnsan Yönetimi, insan kaynaklarından marka yönetimine, organizasyonel gelişimden iletişime, satıştan bilgi yönetimine, teknolojiden psikoloji, sosyolojiye – geleneksel olarak ayrı duran ama bugün ayrı düşünülemeyen birçok alandaki etkinlik ve süreçleri bir arada yönetebilmeği gerektiriyor. Bu yakınsama durumu içindeyse açıkça ayrışan unsurlar, birçok nuanslar var.

Gelin, Avrupa İnsan Yönetimi Kongresi’nde alanın  liderlerinden ülkeler, kültürler ve şirketler arasındaki uygulamalarda farklılıkları ve benzerlikleri dinleyin. Yeni bir perspektif ve anlayış kazanın, kucağınızda yeni çözümlerle işinize dönün.

Burada güncel en iyi uygulamaları duyacak, yakınsamanın getirdiği fırsatları asıl en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi görecek ve işinizi ve sonuçları nasıl iyileştirebileceğinizin ipuçlarını alacaksınız.

Batıyla Doğunun birbirine en çok yaklaştığı İstanbul’da, 25nci Avrupa İnsan Yönetimi Kongresi’nde buluşalım.

Dünya çapında düşünür ve uyulamacılardan güncel İnsan Yönetimi konularını dinleyecek, Avrupa’dan ve Türkiye’den tepe yöneticilerle tanışacak, ihtiyaçlarınıza uygun ürün ve hizmetleriyle yüzlerce tedarikçiyi tanıyacaksınız. Kişisel gelişiminize önemli bir katkı sağlamış olarak, İnsan yönetimi uygulamalarını iyileştirecek pratik önerilerle işinize dönecek, başarınızı arttıracaksınız.

Kimler katılmalı?

  • Tepe yöneticiler
  • Tüm iş alanlarından yöneticiler
  • İk çalışan ve yöneticileri
  • Eğiticiler
  • Danışmanlar

İletişim

PERYÖN
Türkiye Personel Yönetimi Derneği
Tel: +90 216 368 00 79 | Faks: +90 216 368 13 19
[email protected] | www.peryon.org.tr