Avrasya’yı İstanbul’da buluşturan ilk ve tek zirve

IoTEurAsia, nesnelerin internetiyle hayatımıza giren genel gelişmeleri ve Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Finans, Perakende başta olmak üzere ilerlemeleri ve yenilikleri 9 Nisan 2019’da 2. kez Hilton Bosphorus, İstanbul’da sektör sektör inceletecek.

Almanya, Hollanda, Fransa, Suudi Arabistan gibi farklı ülkelerden gelecek çeşitli sektör liderleri, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’nun kalbi İstanbul’da buluşacak. Network, bağlanılabilirlik (connectivity), data ve güvenlik gibi ana başlıklarla, IoT’nin Türkiye’de ve dünyada nasıl kullanıldığı, yakın gelecekte IoT’nin nelere öncülük edeceği ve sonuçların nasıl olacağı konularında yapacakları sunumlar ve açık oturumlarla yenilikçi fikirlerini dinleyicilerle paylaşacak.

Kendini dijitalleşen sektörlerin ön planında tutmak isteyen ayrıcalıklı firmalar, sponsorlar ve sergi sahibi olarak zirvenin sergi alanında yer alacak.

Endüstri 4.0, Akıllı Üretim, Data Analizi, Blockchain, Güvenlik ve IoT’nin kar potansiyeli gibi güncel konuların derinlemesine işleneceği yuvarlak masa toplantıları ve konferans değerlendirmelerinin yapıldığı bir kokteyl ile gün sona erecek.

Online kayıt ve daha fazla bilgi almak için: www.iot-eurasia.com