Avrasya Eğitim ve Gelecek Zirvesi

Değerli Katılımcılar,

12-13 Kasım tarihlerinde İstanbul Hilton Kongre Merkezi’nde “Eğitimde Yıkıcı İnovasyon ve Yaratıcı Çözümler” temasıyla birincisini düzenleyeceğimiz Avrasya Eğitim ve Gelecek Zirvesi, dünyaya örnek olabilecek derecede önemli deneyimlerini yayın haline getirmiş değerli konuşmacılarla sizleri buluşturmayı hedeflemektedir.
Her yıl belirlenmiş temalar etrafında sınırlı sayıda konuşmacının katılımı ile İstanbul’da gerçekleştirmeyi planlandığımız zirvenin en önemli özelliği, bir deneyim paylaşım platformu olmasıdır.
Sizleri, okullarınıza, iş yerlerinize ve çocuklarınızın geleceğine yaratıcı bir ruh ve yeni buluşlar getirmeye çağırıyoruz. Bizleri nasıl bir geleceğin beklediğini merak eden, eğitimdeki en son yenilikleri, farklı bakış açılarını ve yaratıcı çözümleri deneyimlemek ve kendi yaratıcı çözümlerini üretmek yönünde bir adım atmak isteyen herkes zirvemize davetlidir.

Saygılarımla

Kayhan Karlı / FuturED Summit Koordinatörü

FUTURED SUMMIT ’16 / Neden FuturED?
Bölgemizde eğitim ve gelecek hakkında projeksiyonlar ve bakış açılarının her yıl konuşulduğu bir zirve olarak tasarlanmıştır. Ayrıca her bir konuşmacı alanında bir güçlüğü aşmış ve bu deneyimini paylaşmak üzere davet edilmiştir. Katılımcıların sadece durum tespitleri dinlediği bir zirve değil bizzat deneyimleri dinleyip sorguladıkları, ilham verecek, gerçekçi, harekete geçiren bir zirve olacaktır.

Kimler Katılmalı?
Eğitimciler özellikle okul liderleri, her düzeyde politikacılar, eğitim yatırımcıları, iş dünyasının temsilcileri… Kısacası “Nasıl bir gelecek? “,”Nasıl bir dünya?” sorularının cevaplarını arayan herkes!

Tema Seçimi
Her yıl, gelecek ve eğitim açısından Dünya’yı etkileyen veya etkilemesi muhtemel olan bir tema seçilmektedir. FuturED Summit16 teması ¨Eğitimde yıkıcı inovasyon ve yaratıcı çözümler¨ olarak belirlenmiştir.