Atölye ASUS Türkiye’deki yaratıcıları bir araya getiriyor

Atölye ASUS

Sınırları aşmak için seni harekete geçiren ne? Türkiye’deki yaratıcıları bir araya getiren, teknoloji ile sanat kesişiminde sınırları ortadan kaldıran yeni platformumuz Atölye ASUS’u keşfet!
“Sınırları aşmak” temasında illüstrasyon ya da animasyon formatında hazırladığın çalışmayla yarışmaya katıl ve harika ASUS ödüllerinden birini kazanma şansını kaçırma!

En büyük motivasyonumuz sunduğumuz teknolojilerle yaratıcıların sınırlarını ortadan kaldırıp daha verimli ve keyifli deneyimler yaratmak. Atölye ASUS ile bu desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz.
Türkiye’deki yaratıcıları bir araya getiren, teknoloji ile sanat kesişiminde sınırları ortadan kaldıran yeni platformumuz Atölye ASUS’u keşfedin!

ASUS olarak en büyük motivasyonumuz sunduğumuz teknoloji çözümleriyle yaratıcıların üretimsel sınırlarını kaldırıp keyifli süreçler sağlamak. Bu desteğimizi bir adım öteye taşıyarak bu sene Atölye ASUS’u kurduk.

Atölye ASUS Türkiye’deki yaratıcıları bir araya getiren, içerik üretimi yapan ve teknoloji ile sanat kesişimlerinde sınırları kaldıran bir platform.

Atölye Asus paydaşları platformun kuruluşunda ve etkinliklerinde destek olan, alanında değer ve vizyon üreten profesyonel yaratıcılardır. Paydaşların Atölye Asus ile üretim ve destek odaklı ilişkileri vardır. Paydaşlar Atölye Asus’un ilk etkinliği olan “ASUS ile Sınırları Aşmak” yarışmasına desteklerini yarışma konsepti için eserler üreterek başlattılar.

Ardından da Türk yaratıcı topluluğuna “Sınırlı Aşmak” konseptiyle Atölye Asus İllüstrasyon ve Animasyon yarışmasını armağan ettiler.

BAŞVURUDAN ÖNCE ATÖLYE ASUS ISRARLA TAVSİYE EDER!
Instagram profilini herkese açık olarak ayarla ve eserini paylaşırken #atölyeasus hashtagini ve @asusturkiye hesabını etiketlemeyi ihmal etme. Eserlerinin görünür olması ve daha çok takipçi kazanman için seni repost edeceğiz.

Sosyal medyada başvurduğun eserin süreç videosunu paylaşmayı unutma #atölyeasus hashtag’i ile eserini nasıl yaptığını paylaş ve Flu Tv canlı yayınında özel değerlendirme kazanma şansı yakala!

KURALLAR
Başvuru sınırı yoktur. Farklı kategorilere istenildiği kadar başvuru yapılabilir.

İllüstrasyon dosyaları JPEG,PNG veya JPG formatlarında olmalıdır ve dosya boyutları 5MB’tan düşük olmalıdır.

İllüstrasyon kategorisi sadece dijital üretimlere açıktır.

İmajlar kısa kenarı en az 1080 piksel olacak şekilde yüklenmelidir.

Animasyon başvuruları 1 dakikanın altında olmalıdır.

Animasyonlar link üzerinden yüklenir ve YouTube veya Vimeo altyapısı kullanılmalıdır.

Animasyon başvurularında ayrıca dosya boyutu 1 MB’yi aşmayacak bir kapak görseli yüklenmesi gerekmektedir.

Yarışmaya sadece bireysel başvuru yapılabilir.

Sadece özgün eserler değerlendirmeye alınacaktır.

Yarışmaya sadece başvuru tarihinden sonra üretilen eserlerle katılınabilir.

ÖDÜLLER

İllüstrasyon 1.’si
ZENBOOK 14 UX425

Animasyon 1.’si
ASUS ZENBOOK FLİP 13 UX363

ZAMAN ÇİZELGESİ
11 Haziran Başvuruların Başlangıcı
Son Katılım Tarihi: 27 Haziran
27 Haziran Başvuruların Tamamlanması
11 Temmuz Kazananların Açıklanması

atolyeasus.com