ASEAD III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu

ASEAD III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 5-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dergimizin ev sahipliğinde ANTALYA-KEMER’de düzenlenecek olan ASEAD III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin tam metinleri ASEAD Dergisi Sempozyum Özel Sayısında Ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Konu başlıkları:

Antropoloji, Arkeoloji, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Beşeri Bilimler, Coğrafya, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Dilbilim, Din Bilimleri, Din Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Ekonomi, Felsefe, Finans, Gazetecilik ve Medya, Güzel Sanatlar, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İlahiyat, Temel Eğitim, Yüksek Öğretim, İşletme, Kadın Araştırmaları, Kamu Yönetimi, Kütüphanecilik, Maliye, Müze Çalışmaları, Müzik, Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi, Psikoloji, Resim, Sanat Tarihi, Sağlık Bilimleri, Sinema-TV, Siyasal Bilimler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Spor Bilimi ve Eğitimi, Tarih, Turizm Çalışmaları, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi, Türkçe Eğitimi, Uluslararası İlişkiler ve sosyal bilimlerin diğer alanları.

Sempozyuma sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından tüm kişi ve kurumlar davetlidir.

Sempozyumda buluşmak ümidiyle…

ASEAD Sempozyum Düzenleme Kurulu

http://www.aseadsempozyum.org/