Arı Biziz Bal Da Bizdedir-4 Projesi

Arı Biziz Bal Da Bizdedir-4 Projesinde Hazırlıklar Başladı

Üç yıldır TÜBİTAK Bilim ve Toplum Projeleri tarafından finanse edilen, bal arılarını çocuklara tanıtmak, bilgilendirerek sevdirmek ve bu şekilde farkındalık yaratarak, bilgi düzeylerini arttırmak amacıyla Üniversitemiz, Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezinde (DAGEM) tarafından yürütülen “Arı Biziz Balda Bizdedir” projesinin dördüncüsünün hazırlıklarına başlandı.

Projenin son üç yılının mercek altına yatırıldığı toplantıda projeye ne gibi yenilikler katılabileceği, eksik yönlerinin olup olmadığı, varsa bu yönlerin nasıl iyileştirilebileceği hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Proje ekibinde yer alan ve projenin yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Meral KEKEÇOĞLU önderliğinde yapılan toplantıya, Doç. Dr. Ali ÖZTÜRK, Yrd. Doç. Dr. Barış GÜLCÜ, Yrd. Doç. Dr. Mustafa AKILLI, Uzm. Dr. Pınar GÖÇ RASGELE, Öğr.Gör. Ferhan AÇIKGÖZ, Öğr. Gör. Sevinç UZ, Öğr. Gör. Yusuf PARLAK, Öğr. Gör. Zeynep Seda ÇAVUŞ ve Zerrin KARACA katıldı.

Projenin hedef kitlesi, etkinlik konuları ve etkinlik tarihlerinin de görüşüldüğü toplantı proje başvurusunun başarıya ulaşması temennileri ile sona erdirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin