Arduino O ses Proje Yarışması 2016

Yaş sınırlaması olmaksızın , çeşitli elektronik platformları ile ilgilenen bütün herkesin katılımına açık ve bol hediyeli bir yarışmadır.

Kategoriler
Yarışma iki kategoriden oluşmaktadır.Bunlar fikir ve proje kategorisidir. Fikir kategorisinin olma sebebi , elinde malzemesi olmayan arkadaşların da yarışabilmesinden dolayı ortaya çıkmıştır.

Başvuru Süreci
Fikir ve proje kategorisinde ki arkadaşlar bir sayfayı geçmeyecek şekilde projelerini bir word dosyasına aktaracak ve aşağıda belirtilen mail adresine atacaklardır.
Başvuru adresi: osesarduino@gmail.com

Başvuru Tarihleri
Başvuru tarihi 22.01.2016 tarihinde başlayıp 3 hafta sürecektir. Son başvuru tarihi:14.02.2016 23:59a kadardır. Ardından bir haftalık süreç içerisinde ön elemeyi geçen yarışmacılar duyrulcak ve birebir görüşme yapılcaktır online ortamda.

Süreç
Gönderilen mailler kurul tarafından incelenecek ve ön eleme sonucunda 25 proje kalacaktır. (iki kategori toplamı)
->Ardından proje sahipleri ile max 3dk şeklinde birebir kamera görüşmesi yapılıp projeleri hakkında sorular sorulacaktır.
->Ardından fikir projelerinden seçilen 3 tane fikir halk oylamasına açılacaktır.
->Proje fikirlerinin 3ü direkt ödül almaya hak kazanacaktır.

Ödüller
MekatronikLab tarafından gönderilen PIC|ULAK MekatronikLab tarafından gönderilen dnyArduino Robot Kutusu tarafından gönderilen 3 adet arduino baslangıç seti ve son olarakta Dikeyeksen tarafından gönderilen 5adet kitap verilcek.

Değişiklikler
Süreç içerisinde hediye sayısında değişiklik olursa güncelleme olacaktır.
BirByte yönetimi yarışma üzerinde tek taraflı değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.