Arçelik Garage da “Makerlar Aranıyor”

Biz Arçelik Garage’ da girişimcilik ekosistemi güçlendirmek, uzmanlığımız ve vizyonumuzla girişimcilere destek olarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

“Maker’lar Aranıyor” da bu yaklaşımla oluşturulmuş bir girişim hızlandırma programı. Bu alanda sağladığı destekler ve sunduğu fırsatlar ile Türkiye’deki donanım odaklı hızlandırma programlarından ayrışıyor.

Programa seçilen girişimciler 4 ay boyunca yoğun mentorluk alacak, Arçelik Garage altyapısında bulunan prototipleme imkanlarıyla ürünlerini geliştirebilecek ve Demo Günü’nde nihai ürünlerini yatırımcılara sunma fırsatı yakalayacaklar. Programı başarıyla tamamlayanlar Arçelik ile iş birliği yapma fırsatına da sahip olacaklar.

Hali hazırda bir girişiminiz ya da projeniz mi var?

Hemen odak alanlarımıza göz atın!

Odak Alanları
Teknoloji her geçen gün gelişiyor, trendler değişiyor ve dünya dönüşüyor. Peki ya bizim kişisel dünyamız, evimiz bu ilerlemeye ne kadar uyum sağlayabiliyor?

İşte tam bu noktada Geleceğin Evi Çözümlerinize ihtiyacımız var. Evimizde geçireceğimiz mutlu anları artıracak ve hayatı kolaylaştıracak çözümlerinizi heyecanla bekliyoruz.

Ne Sağlıyoruz?

Arçelik Uzmanlarından Mentorluk Desteği

Arçelik Garage Altyapısı

Tanıtım Desteği

Yatırımcı Ağlarına Erişim

Arçelik’le Uluslararası Pazarlara Açılma Şansı

Arçelik Mağazalarında Satış Fırsatı

Arçelik Servis Ağını Kullanma İmkânı

Detay ve başvuru : https://makerlararaniyor.arcelikgarage.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin