Araştırma Yöntemleri Semineri

2. Araştırma Yöntemleri Semineri

Sayın Hocam,

Antalya Side’de bulunan 5 yıldızlı Side Star Elegance Hotel’de 01-04 Şubat 2017 tarihleri arasında 2. Araştırma Yöntemleri Semineri gerçekleştirilecektir. Seminerin amacı, özellikle sosyal bilimler alanında çalışan akademisyenlerin ve sosyal bilimlerde lisansüstü eğitim-öğretimlerine devam etmekte olan lisansüstü öğrencilerinin, ihtiyaç duydukları istatistiksel analiz teknikleri ile ilgili kuramsal bilgi birikimlerine katkı sağlanması ve uygulama becerisi kazandırılmasıdır. Semineri başarıyla tamamlayan katılımcıların; nicel ve nitel istatistiksel analiz programlarını belli seviyede kullanabilmeleri beklenmektedir.
Seminer, akademik fayda üretmenin ötesinde, sosyal ağ oluşturma ve ilişkileri güçlendirme ortamı da sağlamaktadır. Seminerimize; üniversitelerimizin İktisadi ve İdari Bilimler, Fen-Edebiyat, Eğitim, Turizm, İletişim Fakülteleri ve Beden Eğitimi ve Sağlık Hizmetleri Yüksekokulları’nda görev yapan tüm akademik personel ve lisansüstü eğitim gören öğrenciler davetlidir. Seminere, eş ve çocuklarla da gelmek mümkündür. Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği takvim dikkate alınarak, 2016-2017 eğitim- öğretim yılı yarıyıl tatilinin ikinci haftası içinde gerçekleştirilmesi planlanan seminerimize katılanlar, çok uygun fiyatlarla 5 yıldızlı bir otelde “her şey dâhil” konseptinde konaklayacak, bu anlamda otelin sunduğu tüm olanaklardan boş zamanlarında yararlanabilecek ve böylece sürekli yaşadıkları yere, bir miktar dinlenerek zindelik kazanmanın yanı sıra, akademik gelişim göstererek de dönmüş olacaklardır.
Öncelikli hedefi akademik fayda yaratma olan seminerimizde görüşmek dileği ile saygılar sunarım.

Prof. Dr. A. Celil ÇAKICI
METİOD adına Seminer Koordinatörü
Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi

 

Önemli bilgiler:
Seminer Web adresi: www.arastirmayontemlerisemineri.com
E-posta: yontemsemineri@gmail.com
İletişim: Arş. Gör. Sercan BENLİ – 0534 702 00 45
Seminer tarihi: 01-04 Şubat 2017
Son başvuru tarihi: 9 Ocak 2017
Seminer ücreti: 250 TL
Seminerin yapılacağı otel: Side Star Elegance Hotel 5* http://www.sidestarhotels.com/
Otel oda ücretleri: Tek kişilik oda 150 TL, Çift Kişilik Oda 200 TL, 0-12 yaş birinci çocuk ücretsiz, ikinci çocuk %50 indirimli
Eğitim türleri: Temel İstatistik ve Hipotez Testleri / Çok Değişkenli İstatistik Teknikler / Yapısal Eşitlik Modellemesi (Lisrel) / Ölçek Geliştirme / Nitel Veri Toplama Süreci ve NVivo (Katılımcılar yalnızca seçtikleri bir eğitime katılacaklardır.)

Not: Tüm Eğitim Türleri Sınırlı Kontenjanlıdır..