ANLIK GÖREV ŞENLİKLERİ (ICC) BAŞLIYOR!

ANLIK GÖREV ŞENLİKLERİ (ICC) BAŞLIYOR!

2-7 kişilik takımlar ve tüm Rising Starstakımlarının davetli olduğu ICC (Instant Challenge Challenge – Anlık Görev Şenliği) etkinliklerinin kayıtları başladı!

Etkinlik katılım payı: 45 TL (her takım üyesi ve takım sorumlusu için)

BURSA
TARİH: 09 ARALIK 2017 Cumartesi
YER: Bahçeşehir Kolejleri Bademli Kampüsü
Kayıt için tıklayın
Son kayıt tarihi : 08 ARALIK

ANKARA
*Kayıt detayları yakında duyurulacaktır.

İSTANBUL
*Kayıt detayları yakında duyurulacaktır.

İZMİR
TARİH: 03 ARALIK 2017 Pazar
YER: Rota Koleji / Gaziemir
Kayıt için tıklayın
Son kayıt tarihi: 30 KASIM

RISING STARS TAKIMLARI KİMDİR?
Okul öncesi ve genç ilkokul öğrencileri de DI yapabilir! Küçük yaş grubu için özel olarak hazırlanan Rising Stars takım Görevi bu yaş grubu için (4-7) yaratıcı süreci birlikte çalışarak, yeni dostluklar kurarak deneyimleyebilecekleri bir ortam hazırlar. destinationimagination.orgadresinden Rising Stars takım numarası olarak bir RS takımı kurabilirsiniz.
*Rising Stars takımları dilerlerse 15-16-17-18 Şubat 2018 tarihinde Kuşadası’nda gerçekleşecek DAT turnuvasına da katılabilirler.

ANLIK GÖREV ŞENLİĞİ NEDİR?
Öğrencilerden oluşacak 2-7 kişilik takımları ICC etkinliklerine davet ediyoruz. ICC, “Performans tabanlı (Performance Based)” ve “El Becerisi tabanlı (Task Based)” görevler içerecek. Takımlar olağandışı bir problemi sınırlı sürede ve en yaratıcı biçimde çözmeye çalışacaklar.ICC etkinlikleri ayrıca, tüm Rising Stars takımlarının, görevleri olan “Friends Everywhere” sunumlarına ev sahipliği yapacak. Detaylar için yukarıya bakınız.

ÖNEMLİ: Rising Stars takımları hariç, ICC etkinliğine katılacak olan diğer takımların takım numarası alması gerekmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

9 + 20 =