Ana SayfaYarışmalarAnkara Öğretmenler Arası Türk Sanat Müziği Ses Yarışması

Ankara Öğretmenler Arası Türk Sanat Müziği Ses Yarışması

5. Ankara Öğretmenler Arası Türk Sanat Müziği Ses Yarışması, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Ankara ili 9 merkez ilçesinde görev yapan öğretmenlerin katılabileceği bir yarışmadır. Yarışma, Türk Sanat Müziği alanındaki yetenekleri keşfetmek ve öğretmenleri bu alanda teşvik etmek amacıyla düzenlenmektedir.

Yarışmaya Katılacak Öğretmenler

Yarışmaya, Ankara ili 9 merkez ilçesinde görev yapan öğretmenler katılabilir. Ancak, Devlet Konservatuvarları ve Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri (müzik branşı) öğretmenleri yarışmaya katılamamaktadır.

Yarışmaya Başvuru

Yarışmaya katılmak isteyen öğretmenler, başvuru formunu doldurarak ve gerekli belgeleri Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Bölümü’ne teslim ederek başvuruda bulunabilirler. Başvuru formuna ve gerekli belgelere, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinden ulaşılabilir.

Yarışmanın Amacı

Ankara Öğretmenler Arası Türk Sanat Müziği Ses Yarışması’nın amacı, Türk Sanat Müziği alanındaki yetenekleri keşfetmek ve öğretmenleri bu alanda teşvik etmektir. Yarışma, öğretmenlerin Türk Sanat Müziği alanındaki bilgilerini ve becerilerini geliştirmelerine, özgüven kazanmalarına ve sanatsal bir ortamda kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmaktadır.

Yarışmaya dair daha detaylı bilgi ve başvuru formuna, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinden ulaşılabilir.

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.