Ankara Maker Festivali

Ankara Maker Festivali

Ankara’daki üretim kültürünü yaymaya çalıştığımız birçok projenin sonunda üretenler ile Ankara halkını bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Üreten kültürünü deneyimleyebildiğiniz bir alan ve aynı zamanda çok değerli projeler hakkında üretenlerinden bilgi alabileceğiniz bir festival olacak. Gün boyu süren festival havası ile eşsiz bir haftasonu sizleri bekliyor.

Üretenler
Birbirinden değerli üretenlerin projelerini sergiledikleri ve bu projeleri izleyerek bilgi alınabileceği bir alan sunuyor.

Deneyim Alanı
İnterdisipliner ve yaratıcı düşünme merkezli aynı zamanda bilimin günlük hayattaki yerini anlamamıza yardımcı olacak gün boyu sürecek aktiviteler ile siz de üretimin heyecanını hissedeceksiniz.

Atölyeler
2 saat sürecek özel içerikler ile katılımcılar bireysel ve bilikte üretimin inceliklerini öğrenerek gün sonunda üretim yaptıkları bir haftasonu geçirecekler.

Etkinliğimiz tamamen ücretsizdir, kayıt yapmanız gereklidir.
10 Ekim’e kadar size uygun olan atölyeye kayıt olabilirsiniz.

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ KONFERANS MERKEZİ

ANKARA 21 EKİM 2018 10:00 – 18:00

21 Ekim Pazar günü TOBB üniversitesi konferans salonunda düzenlenecek etkinliğimize ÜCRETSİZ katılabilirsiniz. Sadece aşağıdaki linkten yerinizi ayırtmanız yeterli. Tasarım , stem ve teknoloji kategorilerinde birbirinden etkileyici üreten ve sürpriz içerikler sizleri bekliyor ..

Etkinliğimiz için tek yapmanız gereken sitemizden yerinizi ayırtmanız