Ankara Fen Lisesi FLOZOF dergisi 6. sayısı

Ankara Fen Lisesi bünyesinde hazırlamış olduğumuz FLOZOF dergimiz altıncı sayısı ile yayında. Dergimizi okurken bir yandan bilimsel bilgileri eğlenerek öğrenecek, diğer yandan sanat, felsefe ve edebiyata da doyacaksınız. Bu eğlenceli okuma serüvenine siz de katılmaya ne dersiniz?

Dergimizin içeriğinde neler mi var?

Öncelikle ”Mustafa Kemal’in Anıları” kısmı bulunmaktadır. “Yazılım Nedir ?” yazısıyla ilginç bilgilere ulaşabileceksiniz. Sonrasında “Son Akşam Yemeği ” hakkındaki ilginç bilgilerle eğlenceli yolculuğumuz devam edecek.

Eğlenceli yolculuğumuz arkasından ilk sayımız ile seri olarak başlattığımız “Geçmişten Günümüze Genetik” kısmı ile devam edecek. Bu sayımızda dünyanın en önemli sinogenetikçilerinden biri olan Barbara Mcclintock’un biyografisini inceleyeceğiz.

Bunun yanında “Bir SpaceX Mucizesi: Starlink Projesi ” hakkındaki yazımızla birbirinden ilginç bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Daha sonra teknoloji, sanat, fen ve matematik gibi birçok alanda bilimsel ve ilginç bilgiler ile yeni bilgilere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Devamında dergimiz sanat, ekonomi, edebiyat ve tarih alanında birbirinden ilginç bilgiler öğrenebileceğiniz yazılarla devam ediyor ve bu sayede her alan hakkında bilgilere sahip olabileceğiniz bir yolculuk hazırlamış oluyoruz.

Birbirinden güzel konuları içeren dergimizin 6. sayısına adresinden ulaşabilirsiniz.